Чергова сенсація ЧС-2022: Японія здолала Німеччину. ВІДЕО

548 0

У середу, 23 листопада, в поєдинку першого туру групового етапу чемпіонату світу-2022 з футболу національна команда Японії грала проти збірної Німеччини.

Зустріч відбулася на стадіоні "Халіфа Інтернейшнл" в Досі і завершилася сенсаційною поразкою німців, інформує UAINFO.org.

Перші півгодини зустрічі пройшли під повним домінуванням збірної Німеччини. Завдяки цьому Бундестім змогла вийти вперед на 33-й хвилині, коли півзахисник Ілкай Гюндоган реалізував 11-метровий удар, який був призначений за фол у штрафному на Давіде Рауме.

Довгий час зустріч проходила під контролем Німеччини, проте на 75-й хвилині Японія зуміла зрівняти рахунок завдяки голу Ріцу Доана, який замкнув м'яч у порожні ворота. Через вісім хвилин японці вийшли вперед, коли прорвався по флангу Такума Асано сильно пробив у ближній кут під поперечину, Мануель Нойєр врятувати свою команду не зміг.

В останні хвилини Німеччина намагалася зрівняти рахунок, але Японія впевнено відбивала атаки. Зустріч завершилася перемогою Японії з рахунком 2:1.

Німеччина - Японія - 1:2

Голи: Гюндоган, 33 пен - Доан, 75, Асано, 83