MENU

Україна заходить у зону вогневої рівноваги на війні – полковник Черник

1332 0

Україна заходить у зону вогневої рівноваги на війні – полковник Черник

Військовий експерт, полковник ЗСУ Петро Черник заявив, що Україна й РФ заходять у другу фазу стратегічної вогневої рівноваги, коли жодна зі сторін не може просуватись вперед.  

"На мій погляд, ми заходимо у другу фазу стратегічної вогневої рівноваги. У першій фазі ми були із середини травня до початку вересня. Тобто ні ми не мали можливостей великих контрнаступальних дій, ні противник не міг рухатися вперед, доки не склалася надуспішна Харківська операція, а в листопаді - не менш успішна Херсонська", – зазначив Черник для "Еспресо", інформує UAINFO.org.

На думку експерта, друга зона вогневої рівноваги триватиме до весни. Він зауважив, що хто краще обдурить противника, той і матиме перевагу на полі бою, навівши приклад Балаклійсько-Куп'янської операції, котра була вдалою, хоча її ніхто не зміг спрогнозувати.

"На відносно твердому ґрунті збережеться така ж логіка дій, як зараз. Якщо ґрунт буде в’язким і важка техніка не зможе рухатися, то ми переходимо в затяжні, довготривалі дуелі. І в частині якості ми в 10 разів кращі. Однак у частині кількості противник щонайменше вдвічі й досі нас переважає. Отже, рівновага: наші якісні залпи, які досягають мети, на їхні кількісні залпи, які не дають нам рухатись уперед", - додав Черник.

Еспресо


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини