MENU

Європа зіткнеться з тривалою енергетичною та геополітичною кризою в 2023-му, – The Economist

517 0

Європа зіткнеться з тривалою енергетичною та геополітичною кризою в 2023-му, – The Economist

Європа допомагає Україні в боротьбі з країною-терористкою Росією, зазнаючи значних збитків. Жорстокий економічний тиск стане випробуванням на стійкість для європейських держав у 2023 році та надалі. 

Зростання цін на енергоносії на 10% пов’язане зі збільшенням смертності на 0,6%. Таким чином, енергетична криза цього року може спричинити понад 100 000 додаткових смертей літніх людей по всій Європі, про це йдеться в матеріалі The Economist інформує UAINFO.org з посиланням на Оbozrevatel.

Крім того, через проблеми з енергетикою, інфляція поширюється на усі економіки країн Європи, створюючи проблему для Європейського центрального банку. Війна в Україні виявила вразливість європейської бізнес-моделі від російських енергоносіїв. Особливо це стосується компаній із Німеччини.

Європа має захистити свою економіку від енергетичного тиску. Схеми, які справедливо спрямовані на субсидування споживачів і компаній для задоволення їхніх базових енергетичних потреб, повинні стримувати попит шляхом встановлення вищих цін на маржу, як у Німеччині. Щоб знизити довгострокові ціни на енергію, Європа повинна прискорити революцію відновлюваних джерел енергії, водночас зберігаючи енергетичні ринки відкритими для конкуренції.

Країни Європи мають адаптуватися до нової реальності безпеки. Це означає витратити більше на оборону.

При цьому США наразі дуже роздратовані економічним заціпенінням Європи та її нездатністю захистити себе. Остання своєю чергою обурена економічним популізмом Штатів.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини