MENU

Витратив на мундіаль $215 млн: ЗМІ дізналися нові факти про життя еміра Катару. ФОТО

941 0

Фото: Wire Тамім бін Хамад Аль Тані народився в Досі і був четвертим сином третього еміра

Шейх Тамім бін Хамад Аль Тані розпочав кар'єру в катарській армії, а очолив країну у 33 роки. Багатство та європейська освіта не вплинули на його принцип управління "залізною рукою" — вільної преси, політичних партій чи виборів у Катарі немає, гомосексуальність заборонена, а за крадіжку можуть побити батогом.

Емір Катару Тамім бін Хамад Аль Тані витратив на проведення Чемпіонату світу з футболу в десятки разів більше, ніж будь-яка з інших країн. Історію життя катарського правителя розповів німецький таблоїд BILD, інформує UAINFO.org з посиланням на Фокус.

Читайте також: Салюти і шоу дронів: в Катарі відсвяткували відкриття Чемпіонату світу з футболу. ВІДЕО

Тамім бін Хамад Аль Тані народився в Досі і був четвертим сином третього еміру Катару Халіфи бін Хамада Аль Тані. Підліток навчався в елітній британській школі-інтернаті, далі вступив до військової академії Сандхерст, де навчалися англійські принци Вільям і Гаррі.

Здобувши блискучу освіту, Тамім бін Хамад Аль Тані розпочав кар'єру в катарській армії, а в 2003 році батько зробив його спадкоємцем.

Емір Катара Тамім бін Хамад Аль Тані з матір'ю Мусою бін Насер на відкритті державної бібліотеки

У червні 2013 року його батько змушений був піти з посади правителя за станом здоров'я. Щойно досягнувши 33 років, шейх Тамім став главою держави з населенням менше 3 мільйонів людей.

Новий емір одразу прославився любов'ю до спорту — він бачив у ньому можливість зробити маленьку країну відомою та популярною у світі. Він провів у Катарі чемпіонати світу з плавання, гандболу та велосипедного спорту. Катар подавав заявки на проведення Олімпійських ігор у 2016 та 2020 роках, але безуспішно. Емір хоче повторити спробу у 2032 році.

Чемпіонат світу з футболу в 2022 році в Катарі, за даними журналістів, коштував країні 215 мільярдів євро. Ця сума в десятки разів перевищує вкладення в турнір будь-якої приймаючої країни, зазначає таблоїд.

Катар є найбільшим постачальником зрідженого газу у світі

"Для шейхів гроші — просто друкований папір. Суверенний фонд добробуту Катару володіє нерухомістю в Лондоні втричі більше, ніж королева", — наголошує BILD.

Звідки Катар заробив надбагатство?

Джерелом багатства сім'ї, статки якої оцінюють у 300 мільярдів євро, є газ. 1995 року Хамад бін Халіфа Аль Тані вклав 20 мільярдів євро в завод з виробництва зрідженого природного газу.

Сьогодні Катар став найбільшим постачальником скрапленого газу у світі.

"Кожна країна, велика чи маленька, повинна зіграти свою роль у світі. Роль мого королівства — здатність купити будь-що, скільки б це не коштувало", — говорив шейх Тамім французькому журналу Le Point.

Тамім бін Хамад Аль Тані, незважаючи на європейську освіту, керує Катаром залізною рукою, зазначили автори матеріалу.

Вільної преси, політичних партій чи виборів у цій країні немає. У Катарі заборонена гомосексуальність, за крадіжку можуть побити батогом, а майже 2 млн. трудових мігрантів фактично безправні.

Видання пише, що лише у 2015 році, через 5 років після надання країні права на проведення чемпіонату світу з футболу, трудове законодавство було пом'якшене. Трудовим мігрантам дозволили залишати робочі місця та країну без дозволу начальства, додають журналісти.

Родина еміра Катару: головні факти

У еміра Таміма бін Хамада Аль Тані 3 дружини та 13 дітей. Моза бін Насер Аль-Міснед, мати еміра, є другою з трьох дружин його батька.

Аль-Міснед стала вельми незвичайною публічною фігурою для арабської країни, позуючи на фото з королевою Єлизаветою II та Мішель Обамою для журналу Vogue.

Мати еміра Катару з королевою Єлизаветою у 2010 році

Сестра еміра Аль-Маясса бинт Хамад бін Халіфа Аль Тані (39 років) очолює музейне управління емірату та вважається однією з найвпливовіших жінок у світі мистецтва.

Сестра еміра купувала картини художника Поля Гогена та Дем'єна Герста

Вона купувала картини художника Поля Гогена та Дем'єна Герста, а також праці Френсіса Бекона. У 2011 році вона заплатила 250 мільйонів євро за 1 із 5 картин Поля Сезанна із серії "Гравці в карти".

Фокус


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини