MENU

"Чий Крим?" Білорусам почали ставити додаткові запитання при оформленні посвідки на проживання в Литві

679 0

"Чий Крим?" Білорусам почали ставити додаткові запитання при оформленні посвідки на проживання в Литві

У Литві почали ставити нові питання громадянам Білорусі, які бажають отримати дозвіл на тимчасове проживання. Зокрема, білорусів запитують, кому належить Крим і чи підтримують вони війну РФ проти України.

Про це пише білоруська газета "Наша ніва", інформує UAINFO.org.

Як зазначає видання, додаткові питання про Крим та російське вторгнення ставлять не лише тим, хто подав заявку на посвідку на тимчасове проживання після змін у законодавстві, а й тим, хто зробив це раніше, але ще не встиг отримати ПТП.

Додаткова анкета включає 11 питань литовською та російською мовами. Після її заповнення необхідно поставити підпис, що підтверджує, що подана інформація є повною та достовірною.

На заповнення документа та відправлення до Департаменту міграції дається п'ять днів. Процедура відбувається в онлайн-режимі.

У разі відмови від заповнення анкети або заповнення її не повністю фахівці мають право відмовити у прийнятті заяви взагалі.

Таке опитування стане додатковим фільтром безпеки та дозволить виявляти іноземців зі зв'язками з недемократичними режимами, які можуть нести загрозу національній безпеці Литви, вважає влада країни.

Як відомо, 18 листопада Литва змінила правила надання дозволів на тимчасове проживання іноземним громадянам. Зміни передбачають появу низки нових питань під час заповнення анкети.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини