MENU

Коли вата замість мізків: "українським" плакальщикам за СРСР присвячується

1835 0

Коли вата замість мізків: "українським" плакальщикам за СРСР присвячується

За планом Путіна сьогодні в Росії мусив бо бути "великий день відновлення нового СРСР". Саме 30 грудня, коли рівно 100 років тому цей СРСР було створено. Російська пропаганда останні роки кинула мільярди на поширення міфів про "щасливе життя" народу в "единой и могучей стране".

Про це у своєму блозі пише Микола Томенко, інформує UAINFO.org.

По кількості вкладених російських грошей українські грантожери були на першому місці. Проте не сталося як планувалося. Але нині не про ВІЙНУ. Сьогодні - про міфи та потрібну правду щодо "українського щастя" в СРСР. Яким буде "нове світле життя" в спілці з більшовицькою Росією Леніна-Троїцького яскраво продемонстрували "батальйони смерті" Муравйова, які захопили Київ 8 лютого 1918 року.

Перед цим по місту випустили до 15 тисяч снарядів і пошкодили майже всі історичні будівлі та спалили родинний будинок Голови Центральної Ради УНР Михайла Грушевського. По Києву їздив панцерник із надписом "Смерть украинцам", а "освободители" грабували, вбивали за українську мову, за портрети Шевченка і навіть за "малоросійські вуса".

Читайте також: 100 років СРСР. Як українці зіпсували свято Путіну 

Наступне випробування українців чекало в 1921-23 роках, коли відбулося масове знищення українського населення через голод у південних губерніях УСРР, спричинений вивезенням хліба Радянською Росією на тлі посухи на неврожаю на Кубані та Поволжі.

В листі Остапа Вишні до Миколи Балаша від 12 березня 1921 року читаємо: "Становище на Вкраїні дуже і дуже сумне. Напевно ти читав у часописах про голод. Запоріжжя, Одещина, Катеринославщина, Херсонщина - це цілковитий жах…Поїли собак, котів. Трапляються випадки людожерства. Гине десятки тисяч люду. Не можна, звичайно, описати всього того страхіття, що твориться. Треба бити в дзвони…

"Про Голодомор 1932-33 років українське суспільство та світ вже знають більше. Проте й досі триває геополітична боротьба за те, щоб українці, не дай Боже, не перебільшили числа своїх людських втрат?! Отож, так звана колективізація від Леніна-Сталіна-Кагановича… і К., за різними оцінками істориків, принесла Україні від 4 до 10 мільйонів СМЕРТЕЙ! 2 світова війна, за яку повинен нести відповідальність не лише Гітлер і нацистська Німеччина, а й Сталін та Комуністична партія СРСР, які затіяли поділ світу на двох; забрала майже ТРЕТИНУ НАСЕЛЕННЯ тодішньої України.

 

Микола ТОМЕНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини