MENU

Вісім років без Кузьми Скрябіна: сильні висловлювання музиканта про Україну, Росію, війну та життя

369 0

Вісім років без Кузьми Скрябіна: сильні висловлювання музиканта про Україну, Росію, війну та життя

Рівно вісім років тому, 2 лютого 2015-го, у трагічній ДТП загинув відомий український співак, лідер гурту "Скрябін" Андрій Кузьменко (Кузьма Скрябін). У пам'яті шанувальників він залишився харизматичною, чесною, артистичною та мудрою людиною.

Ба більше, Кузьма мав активну громадянську і політичну позицію – завжди говорив щиро і не підбирав слова. У річницю смерті музиканта OBOZREVATEL пропонує згадати найкращі його висловлювання про Україну, війну, український народ та про життя, інформує UAINFO.org.

Про український народ

Я дуже багато їжджу по країні. І так багато тямущих, розумних, інтелігентних людей є в народі, а нами чомусь мають керувати хами, грабіжники, злодії, бандити. Чому воно так? Напевно, ми самі в цьому винні.

***

Українці хворіють на відсутність власної гідності. Бо ми "терпили", думаємо, хамство само собою куди подінеться. Всі біди на нас сиплються від того, що ми терпимо і мовчимо, поки дуже не припече.

Про ставлення до життя

Треба дякувати Боженьку, що ти ходиш на двох ногах і у тебе нічого не болить. Не розумію тих, хто говорить: "О, голова болить" чи "Не знаю, в яких туфлях у театр йти". Брав би мухобійку і по лобі. Сходіть в "Охматдит" і подивіться на тих дітей, які ще не прийшли у світ, а вони вже з тих списків викреслені.

***

Краще бути оптимістом, який нічого не знає, чим загинатися і ростити собі горб від того, що навколо одні проблеми.

***

Міняйте світ на краще, піклуйтеся про нього, тому що ви в ньому живете!

Про війну

Я у свої 46 років розумію, що нейтральним бути не можна. Після місяців війни виходить, що є два паралельні світи: в одному йде війна, а в іншому – вона не йде. Причому на території однієї країни. В одному – гинуть люди, а в другому – абсолютно не змінили свій спосіб життя: ведуть світські бесіди, витрачають гроші й абсолютно не турбуються ні матеріально, ні духовно. Війна не може бути на якійсь певній частині території. Якщо вона заходить, то це біда для всіх. І тому нейтральним бути не можна.

Про Росію та Крим

Я зненавидів Росію, до якої завжди ставився толерантно. Ніколи в житті не поїду до Криму. Для мене це зрада з боку Криму. Ніби взяли та вивернули назовні старі солдатські кальсони.

Про патріотизм

Я не люблю взагалі спекуляції на тему патріотизму. Патріотичні пісні потрібно писати весь час, а не тоді, коли щось сталося і їх треба писати.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

Обозреватель


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини