MENU

У 67-річного Брюса Вілліса діагностували невиліковну хворобу

807 0

У 67-річного Брюса Вілліса діагностували невиліковну хворобу

Голлівудський актор Брюс Вілліс, який майже рік страждає від невиліковного захворювання – афазії, отримав вердикт лікарів. Зірці поставлено точний діагноз. При цьому його стан стрімко погіршується.

Про це на своїй сторінці в Instagram повідомила колишня дружина актора – актриса Демі Мур. За її словами, сім'ї важко, але водночас вона рада, що дізналася точну хворобу, пише Обозреватель, інформує UAINFO.org.

"Наша сім'я хотіла б почати з висловлення нашої глибокої подяки за неймовірний вилив любові, підтримки та чудових історій, які ми всі отримали після того, як поділилися початковим діагнозом Брюса. У дусі цього ми хотіли надати вам оновлену інформацію про нашого улюбленого чоловіка, батька та друге, оскільки тепер ми маємо глибше розуміння того, що він переживає", – написала Мур.

Вона зазначила, що вже майже рік, як стан Вілліса прогресував, і тепер сім'я дізналася про конкретніший діагноз.

"Лобно-скронева деменція (відома як ЛСД). На жаль, проблеми зі спілкуванням – лише один із симптомів хвороби, з якою стикається Брюс. Хоча це болісно, нарешті отримати чіткий діагноз – це полегшення", – зазначила актриса.

Читайте також: Брюс Вілліс, який страждає на афазію, переписав заповіт: 250-мільйонну спадщину отримає друга дружина

Як відомо, лобово-скронева деменція – це прогресивне нейродегенеративне захворювання лобової та/або скроневої часткою кори головного мозку. Ці області мозку зазвичай асоціюються з особистістю, поведінкою та мовою. Найчастіше захворювання викликається мутаціями генів, що кодують специфічні для мозку білки.

Експерти стверджують, що початок захворювання зазвичай настає у середньому віці – 40-60 років. Серед перших симптомів захворювання: неадекватна соціальна поведінка – розгальмованість, апатія. При цьому розумові та орієнтовні функції залишаються незмінними.

Однак із прогресуванням хвороби у пацієнтів можуть виникати моторні розлади та акінетичний паркінсонізм. У той же час, при лобово-скроневій деменції частинки мозку зменшуються, тобто атрофуються, а деякі люди стають соціально неадекватними, імпульсивними або емоційно байдужими, а також втрачають здатність правильно користуватися мовою.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

Обозреватель


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини