MENU

Люди зможуть писати повідомлення силою думки: що презентували вчені

522 0

Люди зможуть писати повідомлення силою думки: що презентували вчені

Вчені шокували інновацією – відтепер люди зможуть писати повідомлення силою думки. Процес розробки технології спрямований у першу чергу на людей із обмеженими можливостями.

Наразі вже проходять перші випробування, нова технологія була протестована першими пацієнтами у США та Австралії. Детальніше про науковий прорив розповіло видання CNBC, передає Обозреватель, інформує UAINFO.org.

Розробка кардинально змінить життя людей, хворих на параліч та інші захворювання, що обмежують рухи. За словами вчених, співробітників стартапу Synchron (Нью-Йорк), синхронний перемикач буде імплантуватися через кровоносні судини, і це дозволить за допомогою сили думки керувати курсорами та пристроями для написання повідомлень.

Це стало можливим із системою BCI, що розшифровує сигнали мозку та перетворює їх у команди для зовнішніх технологій.

Synchron вже залучає пацієнтів до ранніх випробувань, які мають на меті показати, що технологія абсолютно безпечна та не несе ніякої шкоди.

Генеральний директор Synchron Том Окслі пояснив, що BCI Synchron буде переноситися через кровоносні судини, які Окслі називає "природними магістралями" в мозок. Тобто, крихітні датчики збиратимуть необроблені дані мозку та надсилатимуть їх з тіла на зовнішні пристрої.

За словами Пітера Ю, старшого директора нейронаук, пристрій не вставляється прямо у тканину мозку, тому якість сигналу може бути не ідеальною. Але саме це робить процедуру більш безпечною і доступною, адже контакт зі сторонніми предметами може негативно відобразитися на діяльності мозку.

Пацієнтам із обмеженими можливостями, наприклад, із важким паралічем чи денегеративними захворюваннями, ця інноваційна розробка дозволить відновити здатність спілкуватися із зовнішнім світом, за допомогою текстових повідомлень вони не тільки зможуть комунікувати з рідними та близькими, але й отримають доступ до соцмереж.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

Обозреватель


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини