MENU

Військовий годинник – що це за аксесуар?

1432 0

Військовий наручний годинник є не лише стильним атрибутом сучасного військовослужбовця, але і надважливим компонентом його екіпіровки. Інші назви аксесуара – тактичний, армійський годинник – повною мірою відображають сутність та статус даної речі.

Це професійний навігаційний аксесуар, що має певні відмінності порівняно з цивільними моделями. Головне завдання армійського годинника – допомагати користувачеві у його діяльності, в тому числі надавати точні інформаційні дані та бути здатним витримувати екстремальні навантаження.

Кому потрібен військовий годинник?

Звичайно, у світлі подій 2022 року в Україні, військове знаряддя стало надзвичайно важливим елементом комплектації силового штату. Зокрема військовий годинник забезпечує відповідний функціонал та всі можливості сучасного навігаційного оснащення, що дає перевагу нашим захисникам над ворогом.

Попри назву, армійський годинник є універсальним товаром. Завдяки належному функціоналу та відповідному мілітарі-дизайну, подібні аксесуари носять:

  • військовослужбовці (будь-якого роду військ);

  • співробітники поліції та СБУ;

  • представники охоронних служб;

  • пожежні та співробітники ДСНС;

  • цивільні моряки;

  • мисливці, туристи, альпіністи, підводники.

Придбати аксесуар можна за посиланням вище. Ресурс deka.ua представляє відому в Україні компанію, що є визнаним флагманом у своїй ніші. В асортименті можна знайти будь-яке рішення, що відповідає всім нормам сучасного навігаційного обладнання в умовах несення служби та виконання бойових завдань.

Які якості відрізняють військовий годинник від звичайного?

Крім відповідного дизайну у стилі «мілітарі», армійський наручний годинник має особливості виконання, які здебільшого стосуються функціоналу та здатності виробу витримувати екстремальні навантаження.

Отже, основні якості військового годинника:

  • призначеність для екстремальних умов, тобто здатність витримувати значні навантаження (бути ударостійкими, водонепроникними, стійкими до вібрацій, магнітних полів та перепадів тиску);

  • великий циферблат та чітко позначені елементи навігаційного інформування (позначки годин/хвилин, дані компасу/термометру/GPS) для швидкого на максимально зручного орієнтування в них;

  • розширений функціонал, що крім годинника може містити термометр, компас, барометр, альтиметр, ліхтарик і не лише.

Сюди ж слід додати високу технологічну якість виготовлення військових годинників, що забезпечує виключну точність інформаційних показників, великий ресурс автономності, а також комфорт в процесі носіння та експлуатації.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO.org


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини