Діти з ігровою залежністю частіше стають агресивними та можуть нападати на батьків – вчені
Національна служба охорони здоров’я лікує сотні дітей від розладів, пов’язаних із відеоіграми, у тому числі деяких, які були змушені напасти на власну родину.
Нові дані показують, що 745 підлітків було направлено до Національного центру ігрових розладів з моменту його відкриття в жовтні 2019 року, єдиної клініки такого роду у Великобританії, інформує UAINFO.org з посиланням на NV.ua.
Це були підлітки, які грають у відеоігри понад 14 годин на день, і навіть прогулюють шкільні заняття після цього.
Лікарі повідомили, що були випадки, коли діти ставали настільки залежними від ігор, що стосунки з родичами та друзями руйнувалися, а деякі з них ставали жорстокими.
Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила це захворювання офіційно, оскільки воно може завдати шкоди «особистій, сімейній, соціальній, освітній, професійній та іншим важливим сферам діяльності.
У клініці лікуються не лише самі геймери, а й члени їх сімей, і їх кількість зростає.
З 2021 по 2022 рік кількість людей із ігровим розладом, які отримують допомогу, зросла більш ніж наполовину, а кількість родичів, які отримують лікування, зросла на 46%.
Середній вік гравця, якого відвідує клініка, становить 17 років, але деяким, хто пройшов лікування, було всього 13 років. Деякі пацієнти потребували лікування більше року.
Професор Боуден-Джонс сказав, що рання діагностика ігрового розладу є ключем до успішного лікування.
Вона додала, що це важливо не лише для тих, хто захоплюється іграми, але й для членів родини, на яких чиєїсь надмірні ігри негативно впливають.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки