"Шахтар" із 2000-м голом достроково став чемпіоном України. ВІДЕО

324 0

Донецький "Шахтар" у матчі 29-го туру Прем'єр-ліги обіграв "Дніпро-1" і за тур до завершення національної першості 14-й раз став чемпіоном України з футболу. Поєдинок на "Арені-Львів" завершився з рахунком 3:0, після якого підопічні Ігора Йовічевича стали недосяжними для суперників.

Переможний м'яч на 9-й хвилині забив Артем Бондаренко. Для "гірників" це стало 2000-м голом у своїй історії, інформує UAINFO.org з посиланням на Оbozrevatel.

На початку другого тайму Данило Сікан подвоїв перевагу, а за 4 хвилини Тарас Степаненко довів результат до розгромного.

На другому місці в турнірній таблиці залишився "Дніпро-1", який має однакову кількість очок із луганською "Зорею" (по 64).

У 30-му турі "Дніпро-1" зіграє з "Кривбасом", а "Зоря" вирушить до "Мінаю". Четверте місце у будь-якому випадку залишиться за "Динамо". П'ятою буде "Олександрія".

Таким чином у груповому турнірі Ліги чемпіонів сезону 2023/2024 зіграє "Шахтар". Хто потрапить у кваліфікацію ЛЧ, а хто залишиться у Лізі Європи у заключному турі вирішать "Дніпро-1" та "Зоря". "Динамо" та "Олександрія" братимуть участь у кваліфікації Ліги конференцій.

Нагадаємо, що минулого року чемпіонат України не був дограний через повномасштабне вторгнення Росії. Підсумкову таблицю, за результатами якої "Шахтар" став переможцем УПЛ, було зафіксували станом на 24 лютого.