MENU

Що враховувати при виборі криптообмінника в Україні

168 0

Що враховувати при виборі криптообмінника в Україні

Криптовалютні обмінники - це сервіси з простим і зручним інтерфейсом, які дають змогу продавати і купувати цифрові активи або обмінювати їх на фіатну валюту. Доступ до таких ресурсів є у всіх жителів України, тому використовувати їх для здійснення фінансових операцій може кожен охочий. Людям, які раніше не користувалися трейдинговими інструментами, досить складно обрати один криптообмінник із представлених у мережі варіантів. Щоб не помилитися з вибором і знайти найвигідніший і найбезпечніший ресурс, необхідно знати, на що слід звертати увагу насамперед.

Особливості вибору криптообмінника

Перед тим, як віддати перевагу тому чи іншому онлайн-сервісу, необхідно звернути увагу на кілька важливих характеристик:

  • Обмінний курс - це найважливіший показник, який безпосередньо впливає на вигоду. Обирати краще криптовалютний обмінник, котирування якого відрізняються від середньоринкових не більше, ніж на 5%.

  • Валютні пари. В обмінниках кількість грошових одиниць, як правило, істотно нижча, ніж на біржі, тому користуватися потрібно тим, у якому передбачено проведення операцій з потрібними цифровими активами.

  • Встановлені ліміти. Для того щоб угода пройшла успішно, потрібно щоб сума не перевищувала встановлений сервісом ліміт. Якщо планується велика угода, то потрібно шукати обмінники з максимально високим лімітом.

  • Розмір комісії. Суму комісійного збору з боку обмінника потрібно дізнатися заздалегідь. У деяких випадках комісія може досягати 10%. В інших обмінниках додаткові збори закладають у курс, тому не стягують коштів з користувачів як власну маржу.

  • Репутація. Цією характеристикою не потрібно нехтувати під час вибору сервісу для обміну. Слід звернути увагу на дату створення ресурсу, кількість відвідувачів, а також розмір щоденного обороту. Найкращим варіантом буде той обмінник, який працює довше року, має великий резерв валют і має багато позитивних відгуків від реальних користувачів.

Способи оплати під час використання криптообмінника

Криптовалютні обмінники дають змогу користувачам купувати та продавати цифрові активи, використовуючи для цього:

  • електронні гроші;

  • платіжні банківські картки;

  • криптовалютні гаманці.

Чим більше способів оплати передбачено для здійснення транзакцій, тим краще. Завдяки цьому кожен охочий може обрати для себе зручний спосіб розрахунку.

Аналізувати функціонал і надійність криптообмінника можна самостійно, але щоб заощадити час, краще скористатися готовим рейтингом, складеним фахівцями в галузі трейдингу.

Джерело: https://meta.ua/exchangers/

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO.org


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини