Британський експерт назвав найбільшу небезпеку для України у війні з Росією
Експерт наголосив, що російські військові засвоюють уроки та змінюються.
Найбільшою небезпекою для України у війні з російськими окупантами є надання ворогу часу, оскільки його РФ використає для посилення своїх можливостей. Таку думку в ефірі телеканалу "Еспресо" висловив британський експерт, полковник у відставці Глен Грант, інформує UAINFO.org.
"На початку війни людські ресурси регулярної армії РФ залишали бажати кращого. Але зараз, схоже, відбувається те, що російська армія засвоює уроки та вдосконалюється. Вони все ще використовують призовників та інших як гарматне м'ясо. Але якщо говорити про солдатів регулярної армії, вони постійно стають кращими. І я б навіть сказав, що в деяких сферах вони засвоюють уроки та змінюються швидше, ніж українські війська, що дуже тривожно", – заявив Грант.
Читайте також: "Завтра все добре не буде": Росія навчилась відновлювати всю номенклатуру ракет, якими атакує Україну, – експерт
За його словами, багато російських солдатів використовують гвинтівки часів Першої світової та стару техніку через брак озброєння. Проте навіть стара гармата здатна багато на що. Крім того, за прогнозом британського експерта, на Росію чекає серйозний дефіцит фахівців, які знають, як користуватися танками, бронетехнікою – проблеми з цим виникли вже зараз.
"Якщо Україна зможе тримати їх під своїм тиском, вони кращими не стануть. Найнебезпечніше для України – давати Росії час. Адже щоразу, коли ви даєте Росії час, вони стають кращими. Тож з моменту контрнаступу і до кінця війни, їх слід тримати в лещатах, без можливості переводити дух. Адже відновлюються вони тому, що у них багато чого є. У них є багато техніки. У них багато людей", – додав експерт.
Читайте також: "Бойовий звір": британський полковник заявив, що надання Україні ракет ATACMS дасть Росії зрозуміти, що гру закінчено
При цьому росіянам не вистачає хороших командирів. Також є брак таких речей, як радіостанції, нічні приціли тощо.
"Їм цього все ще бракує, але не забуваймо, що в Росії також є волонтери, які підтримують їх так само як і в Україні. Ці волонтери купують необхідне для російської армії так, як це роблять українці для ЗСУ. Тому особливо акцентую, що час – це єдина річ, яку ми не повинні їм давати", – резюмував Глен Грант.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки