"Подивимося, що буде за пів року": Трамп відповів на заяву Путіна про те, що санкції США не позначаться на економіці РФ
Фото: скриншот з відео
Президент США Дональд Трамп прокоментував заяву російського диктатора Володимира Путіна, про те, що санкції США проти "Лукойлу" та "Роснефти" «істотно не позначаться» економічному становищі РФ.
Його виступ транслював Білий дім, інформує UAINFO.org з посиланням на NV.
Читайте також: Санкції Трампа – не про швидке закінчення війни, – Вадим Денисенко
Під час виступу один із журналістів згадав заяву російського диктатора Путіна, який вважає, що ці обмеження «істотно не позначаться на економіці РФ».
Читайте також: "Жодна країна, що поважає себе...", - Путін поскаржився на США та ЄС, які тиснуть санкціями на РФ
«Я радий, що вони так почуваються. Я скажу більше через шість місяців. Подивимося, як вони впораються з усім цим», — відповів Трамп.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки
