MENU

Рибніков: Навіщо російський турист з'їв акулу в Хургаді?

1944 0

Рибніков: Навіщо російський турист з'їв акулу в Хургаді?

Трагічний інцидент в єгипетській Хургаді, коли на курортному пляжі відбулися відомі події між російським туристом і акулою, під час яких була з'їдена одна зі сторін, з самого початку виглядав вкрай неоднозначно, і про те, що всієї правди ми ніколи не дізнаємося, вже неодноразово писали, зокрема, в українських соцмережах. Тим часом, незаперечні факти говорять про те, що постраждалою стороною у цій події є мирна акула, по-звірячому з'їдена російським пушкіністом на очах у всього міжнародного співтовариства. А у всіх, кому вистачає нахабства стверджувати зворотне, можна лише запитати: де ж ви були, панове, коли пушкіністи вісім років хомбілі Бургаду?!

Про це у своєму новому фейлетоні пише журналіст, визнаний майстер сатири Василь Рибніков, інформує UAINFO.org.

Як правило, у відповідь на це риторичне питання західні бюрократи воліють красномовно мовчати, сором'язливо відводячи очі в сторону. І дійсно, що тут скажеш, якщо на численних відеозаписах інциденту в Хургаді абсолютно прекрасно видно, хто кого їв. Якщо російський фашист-молодик пустував в море, як молодий Гітлер, вистрибував з води аж по пояс, підкидав ноги вгору в нацистському вітанні і торжествуюче кричав: "Путин! Путин! Как же вкусна акулка-то, еб твою мать, лакома-то как!", то акула лише мовчки виривалася з кривавих рук сатаніста, який пожирав її...

Місцеві жителі розповідають, що росіянин вирішив напасти на акулу ще напередодні інциденту, коли вийшов погуляти на пляж і помітив, як вона неквапливо пропливає повз понтона, уткнувшись у томик Достоєвського мовою оригіналу.

Джерела Слідчого комітету в єгипетській газеті "Бабірус бісплатно Ніфіртіті" повідомляють, що перед розправою російський турист зґвалтував трьох вагітних акул і вбив акулу - ветерана Великої Вітчизняної війни. Але на Заході вважали за краще закрити на це очі. Що ж, акулам таке ставлення не в новинку. Акули - це євреї сучасного світу. На очах у всього світу відбувається Акулячий Голокост.

Після теракту російський турист пропав - не доводиться сумніватися, що він поспішно зник, намагаючись уникнути відповідальності за скоєне. Водночас акула ні від кого не ховалася і ще добрих дві години прогулювалася біля берегів пляжу, неквапливо доїдаючи щось вегетаріанське. Хіба так поводиться терорист?

Немає нічого більш невигідного для акули, ніж з'їсти пушкініста. Більш того, з огляду на той факт, що росіяни були створені акулами, поїдання росіянина доставило б акулі куди більші фізичний біль і страждання, ніж самому росіянину. Джерела відомого борця за правду Такера Карлсона стверджують, що російський турист з'ївся сам. Він зробив це спеціально для того, щоб налаштувати всіх проти акули. Це типова печерна рибофобія. Очевидний британський слід. Теракт запланували у Лондоні і Вашингтоні. Такі теракти застосовувалися американськими кацапами ще на дамбах Табка у Східній Сирії. Якби росіянина не з'їла акула, його б з'їли краби НАТО або, у крайньому випадку, поляки.

Такої національності, як росіяни, не існує. Росіяни - це ті ж акули, тільки одурманені пропагандою і ті, які збилися зі шляху. Російську державу у 1917 році створив Анальний Сомик. За це акули зберігають мумію Анального Сомика у спеціальному акваріумі.

Російський турист поліз у море, прихопивши з собою ніж, вилку і бойову сарану. Цікаво, навіщо? А ми вам пояснимо, навіщо - і звідки! - на акулу готувався напад. І якби за 24 години акула не завдала превентивного удару, пушкініст з'їв би її ще раніше, щоб виправдатися перед своїми заокеанськими господарями за те, що він досі не почав контрзапливаніє.

Кривавий Кацап відправився у море за наказом ЦРУ, щоб підірвати Акулячий потік, розгойдати ситуацію всередині акул, підірвати їх скріпи, насадити рибосексуалізм. Він обрав шлях залякування. Це очевидна ознака терористичної діяльності. Російські туристи провокують акул на дзеркальні дії. Акули побачать, що з цим робити.

Що, блядь, важко було зустріти акулу квітами?!

Так цей росіянин навіть на конкурсі росіян зайняв би друге місце. Чому друге? Та тому що він росіянин!

Акули безпосередньо управляються богом. Вони акули, з ними бог. Акули вперде.

Акули звільнили світ від коричневої чуми.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

Василь РИБНІКОВ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини