Захисту не існує, – Жданов пояснив, чому росіяни панікують через снаряди зі збідненим ураном
Пентагон закликає надавати Україні танки Abrams у комплекті з боєприпасами зі збідненим ураном. Схоже, що немає вагомих перешкод для цього. У Росії вже починають дуже нервувати через це рішення, адже для їхньої техніки удар таким снарядом буде фатальним.
Снаряди зі збідненим ураном надзвичайно потужні. Вони можуть пробити будь-яку бронетехніку. Особливо легко це буде з радянськими танками, які є у Росії. Про це 24 Канал розповів військовий експерт Олег Жданов, інформує UAINFO.org.
У виданні The Wall Street Journal опублікували статтю про те, що Адміністрація президента США Джо Байдена серйозно задумалась про передачу Україні боєприпасів зі збідненим ураном. Їх хочуть поставляти разом з американськими танками Abrams.
Росіяни такого рішення дуже бояться. Але не через начебто "радіоактивність" матеріалу.
В мене є підозра, що це преса роздуває більшу проблему, ніж вона є насправді. Снаряди зі збідненим ураном входять до боєкомплекту танку. Це штатний боєприпас, як і в танків Challanger,
– зауважив Олег Жданов.
Читайте також: Патрушев заявив, що через знищення боєприпасів зі збідненим ураном, які були поставлені ЗСУ, на Європу суне "радіоактивна хмара"
За переконанням військового експерта, в комплекті з танками "Абрамс" неодмінно будуть і снаряди зі збідненим ураном.
"Росія так нервує, тому що проти цього боєприпасу немає захисту. Якщо снаряд влучить в бронеоб'єкт, неважливо який, це стовідсоткове ураження. Якщо ти попав в нього, то все захисту від нього не існує", – наголосив Жданов.
Не допоможуть ані активна броня, ані радіолокаційні засоби. До того ж якісь російських танків лише знижується. Здебільшого у них немає нових танків, а лише радянського виробництва.
Що таке снаряди зі збідненим ураном
Це бронебійні снаряди підвищеної сили. Наявність збідненого урану дозволяє пробивати найпотужнішу броню та знищити ворожий екіпаж.
Але зауважимо, що збіднений уран – не радіоактивний матеріал (хоч і вважається токсичним і канцерогенним), а надміцний метал, який виробляється з відходів процесу збагачення урану.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки