Збірна України зробила феноменальний камбек і перемогла Північну Македонію

516 0

"Синьо-жовті" здобули першу перемогу під керівництвом Сергія Реброва.

У п'ятницю, 16 червня, був зіграний поєдинок третього туру кваліфікації Євро-2024 з футболу, в якому збірна Північної Македонії протистояла Україні. Гра проходила на стадіоні "Тоше Проескі" в Скоп'є і завершилася з рахунком 2:3 на користь команди Реброва, інформує UAINFO.org з посиланням на УНІАН.

Перший гол у матчі був забитий на 30-й хвилині зустрічі - пенальті реалізував Барді. На 39-й хвилині Ельмас подвоїв перевагу Північної Македонії, забивши гол фантастичним ударом з дальньої дистанції.

У другому тайму гравці збірної України перевернули хід матчу, забили три м'ячі та вирвали перемогу. У складі "синьо-жовтих" відзначилися Ілля Забарний, Юхим Конопля та Віктор Циганков.

Північна Македонія - Україна - 2:3

Голи: Барді – 30 пен., Ельмас – 39, Забарний – 62, Конопля – 66, Циганков – 82

Північна Македонія: Дімітрієвскі, Рістовскі, Зайков, Мушлю, Аліоскі, Бардхі, Адемі (Атанасов, 65), Ашковскі (Брдаровскі, 65, Бабунскі, 91), Трайковскі (Дорієв, 76), Нестеровскі (Рістовскі, 65), Ельмас

Україна: Трубін, Тимчик (Конопля, 46), Забарний, Матвієнко, Миколенко, Степаненко, Судаков, Ярмоленко (Малиновський, 66), Циганков (Зубков, 93), Мудрик (Сидорчук, 91), Довбик (Ванат, 46).

Зазначимо, що це була дебютна перемога для Сергія Реброва на посаді головного тренера збірної України в офіційних матчах. Раніше "синьо-жовті" зіграли внічию у товариському матчі проти збірної Німеччини.

У відборі на Євро-2024 збірна України здобула одну перемогу у двох стартових іграх. У першій грі команда під керівництвом Руслана Ротаня поступилася збірній Англії з рахунком 0:2.

Збірна Македонії також зіграла дві гри у кваліфікації Євро-2024. У минулому матчі команда обіграла Мальту (2:1).

Додамо, що в іншому матчі цієї групи збірна Англії розгромила Мальту з рахунком 4:0.

Після трьох турів у групі С лідирує збірна Англії, яка має 9 очок в активі. Друге місце в Італії, яка набрала 3 бали. Стільки ж очок у Північної Македонії та України, які йдуть на 3-й та 4-й позиціях відповідно. Мальта посідає останнє місце, не набравши жодного очка.

Нагадаємо, 19 червня збірна України зіграє свій третій матч у рамках кваліфікації Євро-2024. Суперником "синьо-жовтих" буде збірна Мальти.