Непереможна. Ярослава Магучіх завоювала золото на Європейських іграх

130 0

Ярослава МагучіхМагучіх на ЄІ-2023 (Фото:НОК України)

Українська стрибунка у висоту виграла вже свої одинадцяті змагання в цьому сезоні.

У неділю, 25 червня, збірна України продовжила збирати нагороди на Європейських іграх. Раніше повідомлялося, що Олексій Середа та Кірілл Болюх стали чемпіонами в синхронних стрибках з вишки, інформує UAINFO.org з посиланням на NV.ua.

А тепер золото в легкій атлетиці виборола Ярослава Магучіх. Нашій спортсменці підкорилася висота 1,97 метра. Срібло виграла Даніела Станчу з Румунії (1,94 м), бронзу здобула Навал Меніке (Франція, 1,92 м).

Таким чином, на Європейських іграх збірна України завоювала вже 22 нагороди — 11 золотих, 7 срібних і 4 бронзові. І в загальнокомандному заліку посідає третє місце. Лідирує Іспанія — 16 золотих, 8 срібних і 9 бронзових нагород.