MENU

Міфи про Розумний Дім: дорого чи ні?

278 0

Насамперед хочеться зрозуміти саме слово дорого. По-перше, це слово "вагон". У нього можна вмістити все, що хочеш, і тому часто вимовляємо його. Спробуємо побачити, які здібності "Розумного Дому" ми можемо самі собі ховати під цим словом, йдеться у матеріалі на сайті Home Technology Group, інформує UAINFO.org

Щоб зрозуміти, як дивитися на слово «дорого» – варто зрозуміти собі в яких одиницях вимірювання ми оцінюватимемо продукт. Наприклад візьмемо систему «Розумний Дім». Для оцінки та вимірювання візьмемо показники у шт, грошах. Розглянемо з боку вартості та з боку цінностей і спробуємо співвіднести їх.

Прогрес не стоїть на місці. Ми живемо з вами вчасно, коли можемо бачити, як швидко відбуваються зміни у технічній та інформаційній сферах. Якщо ще на зорі 2000-х. смартфон вважався розкішшю, то тепер завдяки удосконаленню і вартості, даний девайс став для більшості – інструментом. Порівняти вартість та виробничі потужності комп’ютера 2000 року і сьогодні. У розвитку технології, і прагненні розвитку та донесення до більшої кількості споживачів більшість технічних виробів зазнали змін.

З одного боку, вони стали технічно розвиненішими, з іншого більш доступними за цінами. Звичайно це позначилося і на системі «Розумний Дім». Систему не тільки вдосконалили, зробили більш привабливою, зручною в користуванні, але й знайшли рішення для здешевлення.

На сьогодні, в порівнянні з 2000р, класична система «Розумний Дім» стала більш доступною за цінами, тим самим розширивши свою цільову аудиторію, але і з’явився напрям, який ще більш бюджетний і на додаток здатний встановлюватися в приміщеннях, ремонт яких завершено.

Ось один із рішень кейсів компанії Home Technology Group.

Двокімнатна квартира в новобудові. Система «Розумний Дім» керується локально та дистанційно з будь-якого пристрою:

 1. Увімк/викл всього електричного постачання квартири.
 2. Управління трьома диммируємими групами світла (можливість плавного вкл/викл, написання сценаріїв день/ніч, коли у нічний час ці групи можуть працювати від 10% свого намінала потужності). Зазвичай застосовується у прохідних, сантехнічних, побутових зонах приміщення.
 3. Управління трьома групами світла (можливість вкл/викл одним натисканням на будь-які носії ОС, написання сценаріїв).
 4. Управління трьома радіаторами опалення. Можливість встановлення кліматичних сценаріїв.
 5. Управління двома кондиціонерами. Можливість встановлення кліматичних сценаріїв.
 6. Зняття та контроль показників по вологості, температури з 3 зон у приміщенні.
 7. Зняття та контроль показників освітленості, руху, присутності.
 8. Управління та контроль вхідними дверима.
 9. Складання сценаріїв на один клік (Я вдома, Усі пішли, Гості, Сигналізація, Імітація присутності під час тривалої відсутності у приміщенні людей).

З урахуванням установки, налаштування, програмування та, звичайно ж, покупки обладнання системи бездротового Розумного Будинку – кінцева вартість для замовника склала $2000.

Тепер розглянемо цінність

Ми всі знаємо, що машина, начинена автоматикою та комфортом – коштує на 30% дорожче, при цьому собівартість у порівнянні з базовою моделлю зростає не пропорційно до націнки, ті дешевше. Давайте на прикладі автомобіля розділимо вартість системи «Розумний Дім» на квадратні метри. У середньому метр приміщення подорожчає від $30 до $60. А тепер про цінність цього подорожчання.

Система «Розумний Дім» виробляє:

 • Безпека у вигляді сценаріїв «сигналізація», «імітація присутності»
 • Економить енергоресурси
 • Зберігає вартість квадратного метра під час падіння цін
 • Дає можливість продажу на 30% більше від ринкової.
 • Надає комфорт, який хочеться, а не «який є».

На тлі вище сказаного ми можемо побачити, як у слові «дорого» ховаються можливості, яких ми прагнемо і бажаємо.

Сподіваємось, що дана інформація буде вам корисна! Якщо виникли запитання або потреба в детальній консультації – дзвоніть нам!

Звертайтеся до професіоналів своєї справи.

Ми завжди готові Вам допомогти!

Home Technology Group

+38(068) 061 20 80

+38(097) 742 82 52

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO.org


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини