MENU

У В'єтнамі чоловік викрав 1500 домашніх кішок і продав їх у ресторани

699 0

У В'єтнамі чоловік викрав 1500 домашніх кішок і продав їх у ресторани

Вживання м'яса кішок та собак у країні не заборонено, тому за свіжування, транспортування та жахливі умови утримання викрадачів та їх замовників лише штрафують.

У В'єтнамі чоловік за вісім місяців викрав близько 1500 кішок для ресторанів, які готують страви з котячого та собачого м'яса. Про свою професію він розповів журналістам видання Daily Mirror, інформує UAINFO.org.

Близько року тому 47-річний Нгуен Хоанг Чау став частиною підпільної мережі викрадачів, які займаються ловом домашніх тварин та продають здобич спеціалізованим фабрикам-бійням. Він взявся за це ремесло, бо втратив роботу після операції з видалення каміння у нирках.

Читайте також: У США жінка витратила тисячі доларів на спальню та ванну для свого бернедуделя

Чау використовує для лову тварин металеву клітку-пастку, в яку кладе сиру рибу та інші ласощі. Як тільки кішка заходить всередину, дверцята клітки зачиняються. За ніч йому вдається зловити п'ять-шість кішок. Чау заробляє на цьому близько 500 тисяч в'єтнамських донгів на день. Це вигідніше, ніж його колишня робота, на якій він отримував лише 200 тисяч донгів на день.

Чоловік стверджує, що зараз переважно ловить кішок, яких потім перевозять до інших країн для того, щоб продавати як вихованців. Однак він погодився, що не можна бути впевненим, що тварини в результаті не опиняться в чиємусь супі. При цьому Чау ставиться до своєї роботи спокійно: він розповів, що лов кішок для нього мало чим відрізняється від збирання овочів. Лише після питання щодо ставлення дітей до його способу заробітку чоловік висловив співчуття до тварин.

«Мені шкода кішок, і я шкодую, що їм доводиться зазнавати болю, але мені потрібно дбати про сім'ю. Мої діти ненавидять мою роботу, і я почуваюся дуже винним. Вони просили мене перестати, але я не маю вибору», – розповів Нгуен Хоанг Чау.

Читайте також: Мешканка США залишила особняк за $2,5 мільйона семи перським кішкам

Основною метою викрадачів кішок є бездомні тварини, проте домашні кішки у В'єтнамі також часто гуляють вулицею. Тому вихованці регулярно потрапляють у клітки та закінчують свої дні в ресторані як «екзотичне м'ясо».

Вживання м'яса кішок та собак у В'єтнамі не заборонене, тому за свіжування, транспортування та жахливі умови утримання викрадачів та їх замовників лише штрафують. Нерідко поруч із фабриками-бійнями можна знайти постери з фотографіями кішок, яких шукають невтішні господарі.

В останні роки організації захисту тварин, деякі політики та представники громадськості активно борються з цією порочною індустрією. Деякі фабрики зачиняються після виплати великих штрафів.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини