Футбольний матч світових зірок на підтримку України Game4Ukraine: команда Шевченка розписала бойову нічию з командою Зінченка. ВІДЕО

427 0

Гімн України перед матчем виконала Джамала, а перед початком гри на табло показали відеозвернення президента Володимира Зеленського.

5 серпня у Лондоні відбувся благодійний матч Game4Ukraine, який завершився внічию - 2:2, інформує UAINFO.org з посиланням на УНІАН.

На домашній арені лондонського "Челсі" стадіоні "Стемфорд Брідж" у столиці Англії пройшла урочиста подія, яку організували Андрій Шевченко та Олександр Зінченко.

Рахунок у зустрічі на 38-й хвилині відкрив екс-футболіст "Вест Гема" Марк Нобл, який представляв команду Зінченка. Вже через 4 хвилини ситуацію на полі зрівняв культовий гравець "Мілана" Кларенс Зеєдорф - нідерландець ефектно зіграв на розвороті та пробив у дальню дев'ятку. У другому таймі команди знову обмінялись голами. За "синіх" забив Галлас, а за "жовтих" - Даріо Срна.

На 24-й хвилині гру призупинили, щоб віддати шану всім, хто бореться за свободу України. Заповнений "Стемфорд Брідж" та всі учасники матчу влаштували овації.

Гімн України перед матчем виконала Джамала, а перед початком гри на табло показали відеозвернення президента Володимира Зеленського. Після слів Зеленського відбулася хвилина мовчання на згадку про жертви, які загинули від рук російських окупантів.