MENU

Атаки на кораблі РФ: політолог пояснив, як це вплине на Путіна

858 0

Атаки на кораблі РФ: політолог пояснив, як це вплине на Путіна

Внаслідок подібних атак довіра до Путіна слабшає, нервує і сам диктатор.

Атаки на російські кораблі, як, наприклад, удар по великому десантному кораблю "Оленегорский горняк" чи танкеру "Сіг" підточують імідж російського диктатора Володимира Путіна в очах росіян. Про це в ефірі телеканалу FREEДОМ заявив політолог і політтехнолог Тарас Загородній, інформує UAINFO.org з посиланням на УНІАН.

Читайте також: Велика ганьба для Росії, що держава з флотом програє державі без флоту, – експерт

"Коли тягнуть десантний корабель дві години в акваторії Новоросійська, який накренився, викликає багато запитань з приводу сили Чорноморського флоту і взагалі російської армії. Звичайно, це підточує довіру до Путіна, невдоволення військових, які розуміють безвихідь і що такими темпами у Росії взагалі скоро боєздатної армії буде недостатньо, щоб захищати російські рубежі. Це хитає і безпосередньо Путіна, тому що він же обіцяв росіянам безпеку в обмін на свободи. А тепер немає ні свободи, ні безпеки. Росія показала свою нездатність", – пояснив він.

Крім того, Загородній наголосив, що перекриття порту в Новоросійську становить загрозу для економіки країни-агресора, адже може спричинити величезні збитки. Росія має не так багато портів, які не замерзають і через які можна експортувати пальне, наприклад – нафту. Через те, що РФ доведеться шукати нові маршрути на транспортування своєї продукції, держава-агресор понесе більші витрати.

Читайте також: Україна відкрила новий фронт у війні з Росією, – Politico 

"Наприклад, як везти нафту в Індію, яку вони продають? Теоретично можливо через Далекий Схід, але це під питанням – ще ж довезти треба. Є можливість тільки через Балтику і точно через порт, що не замерзає, – Новоросійськ, Чорне море. А якщо його не буде, то це занепад економіки регіону Краснодарського краю, це дуже багатий регіон, один із центрів Росії; зростання невдоволення бізнесу; подорожчання експорту нафти, наприклад, якщо вони її будуть через Балтику везти (це через всю Європу треба обминати, заходити в Середземне море, Суецький канал, а потім тільки Індія). А так вони, наприклад, нафтопроводами перегнали нафту, зокрема казахську, вийшли через Чорне до Середземного моря й одразу майже поруч Суецький канал. І далі Індія", – резюмував Загородній.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO 


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини