MENU

Вчені наблизились до розгадки того, як єгиптяни будували свої піраміди

2637 0

Вчені наблизились до розгадки того, як єгиптяни будували свої піраміди

Група археологів заявила, що розкрила таємницю, як єгиптяни пересували величезні кам’яні плити для будівництва пірамід. Зазначається, що Велика піраміда складається з понад 2,3 мільйона блоків вапняку та граніту, кожен з яких важить щонайменше дві тонни.

Як пише Lad Bible, оскільки будівництво відбувалось майже 4500 років тому вважалось, що таємниця одного з семи див світу залишиться прихованою, передає УНІАН, інформує UAINFO.org.

Вчені припустили, що представники стародавньої цивілізації використовували притоку Нілу для пересування величезних каменів пустелею. Щоб віднайти правду, вони тестували скам'янілі зразки ґрунту із заплави Гізи. 

Лабораторія у Франції шукала наявність пилку та рослинності, які зазвичай зустрічаються навколо Нілу, для доведення існування водного шляху. Археологи заглибились на 9 метрів, де й отримали потрібні докази існування гілки Хуфу. Вона висохла у 600 році до нашої ери й використовувалась для переміщення кам'яних плит. Еколог-географ Хадер Шейша сказала, що було б "неможливо" побудувати піраміди без цієї притоки.

Ще одним доказом вважається шматок папірусу, який знайшли у Червоному морі. У ньому вказується, як чиновник "Мерер" мав транспортувати вапняк вгору по Нілу на будівельний майданчик у Гізі.

"Мені було так цікаво, тому що це підтверджує, що транспорт будівельних матеріалів піраміди переміщувався водою", — зазначила Шейша.

Автор дослідження вважає, що це відкриття стане ключем до розкриття інших таємниць будівництва, зокрема, як єгиптяни піднімали ці важкі плити.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

УНІАН


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини