MENU

Російська розвідка хоче створити у Польщі агентурну сітку проти влади

198 0

Російська розвідка на території Польщі намагається знайти шпигунів для роботи проти влади. Йдеться про розпізнавання важливих об'єктів, включаючи військові частини.

Про це інформує Польске радіо, інформує UAINFO.org

Заступник міністра-координатора спецслужб Польщі Станіслав Жарин зазначив, що останні розслідування польської контррозвідки показали, що люди, які співпрацюють з Росією або Білоруссю, зосереджуються на розпізнаванні важливих об'єктів, включаючи військові частини, залізничні лінії та аеропорти.

«Ми бачимо подальші спроби знайти людей, готових працювати на російську розвідку проти Польщі», — заявив заступник міністра-координатора спецслужб Станіслав Жарин. Польща усвідомлює, що це постійний елемент загроз, з якими вона зіткнеться в найближчі місяці. 

Відповідаючи на запитання в ефірі Третього каналу Польського радіо про мережу шпигунів, які мали знешкоджувати потяги з вантажами в Україну, Станіслав Жарин нагадав, що цю мережу виявило Агентство внутрішньої безпеки. 16 осіб вже почули звинувачення. Станіслав Жарин додав, що тут очевидна спроба відновити мережу шпигунів і завербувати нових людей. 

Станіслав Жарин зазначив, що останні розслідування польської контррозвідки показують, що люди, які співпрацюють з Росією або Білоруссю, зосереджуються на розпізнаванні важливих об'єктів, включаючи військові частини, залізничні лінії та аеропорти.

«Ми усвідомлюємо, що це певний постійний елемент загроз, з якими польська держава зіткнеться в найближчі місяці і навіть роки», — додав заступник міністра-координатора спецслужб.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube 

Польське радіо


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини