Як Apple захищає ваші особисті дані
Щороку ми довіряємо своїм телефонам дедалі більше особистої та робочої інформації. Смартфонам відомі паролі від акаунтів, коди доступу до інтернет-банкінгу, зміст листування. Тому персональні дані власників девайсів віднедавна стали об’єктом полювання хакерів та онлайн-шахраїв.
Сьогодні розповімо, як зробити контент у телефоні по-справжньому конфіденційним і що пропонують виробники для дотримання безпеки.
Захист фінансової та професійної інформації
Особлива популярність iPhone 14 Pro Max, наприклад, зумовлена тим, що ділові люди знають ціну персональним даним і прагнуть максимально захистити їх від сторонніх. Тим, хто зберігає в телефоні робочі файли і ділове листування, особливо важливо тримати все в секреті, оскільки розголошення комерційних таємниць часто переходить у судові справи.
Операційну систему iOS сконструйовано так, щоб повністю закрити контент від вторгнення, тому iPhone називають найкращим варіантом смартфона для роботи. Ці девайси передбачають як програмні, так і апаратні інструменти забезпечення конфіденційності.
Однак під зломом можна розуміти як фішинг і онлайн-атаки на смартфон, так і надмірну цікавість домочадців. Новий принцип роботи FaceID на яблучних пристроях здатний розрізняти навіть близнюків, а ймовірність помилкового розблокування iPhone стала нижчою в 50 тисяч разів у порівнянні з дактилоскопом.
Небезпека витоку особистого контенту
У смартфонах Apple передбачено багаторівневу систему захисту даних, тому Айфон вважається найбільш захищеним смартфоном на ринку. Щоб уникнути витоку даних, перевірте в телефоні налаштування конфіденційності: уточніть, які дозволи мають необхідні програми, і встановіть їх на свій розсуд. Налаштуйте біометричну систему ідентифікації — задайте розблокування обличчя або відбитка пальця для входу в меню чи окремі програми.
Якщо біометрія вам здається незручною, вигадайте код-пароль блокування з 8 або 4 цифр. Прив’яжіть пристрій до Apple ID – тоді, за умови правильного налаштування облікового запису, навіть викрадений телефон не можна буде розблокувати і використовувати.
Застосовуючи всі варіанти захисту в комплексі, ви уникнете як повної втрати даних, так і витоку інформації в сторонні руки. Операційна система iOS захищає всю інформацію, завантажену в пам’ять, – особисті фото, листування, паролі або ж історію браузера. Навіть додаток «Здоров’я» захищений шифруванням.
Особливості iOS у сфері кібербезпеки
Один з найважливіших інструментів захисту в межах операційної системи – обліковий запис Apple ID. Без нього неможливо повноцінно налаштувати пристрій, завантажити програму в AppStore, авторизуватися на сервісах виробника. Забувши пароль від Apple ID, ви назавжди втратите доступ до контенту і не зможете користуватися телефоном.
Важливість захисту даних зараз важлива, як ніколи, тому краще вибрати актуальні моделі iPhone, щоб вчасно отримувати оновлення програмного забезпечення й користуватися найпрогресивнішими технологіями інформаційної безпеки, розробленими інженерами Apple.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки