MENU

Інженери хочуть поселити людей на дні океану уже в 2027 році: як виглядатиме підводне житло

687 0

Інженери хочуть поселити людей на дні океану уже в 2027 році: як виглядатиме підводне житлоФото: DEEP

Британська інжинірингова компанія DEEP заявила про намір поселити людей на дні океану же в 2027 році. Мова наразі йде про глибину 200 метрів, але творці ідеї вважають, що це дасть науковцям нові можливості для дослідження морського дна.

Про це розповіло IFLscience. Компанія уже створила макети футуристичного модульного підводного житла, які дозволять людям жити під водою до 28 днів безперервно, передає Обозреватель, інформує UAINFO.org.

Інженери хочуть створити станцію Sentinel, яка стане місцем проживання для дослідників океану. Така станція складатиметься із житлових приміщень, зони загального користування та дослідницькі лабораторії.

Президент підрозділу DEEP в Європі, на Близькому Сході та в Африці Стів Етертон зазначив, що людство повинно працювати над тим, аби зберегти океани, але для цього необхідно краще зрозуміти їх.

"Океани знаходяться в центрі багатьох викликів, з якими стикається світ, але вони також пропонують можливості, які ми ще навіть не почали усвідомлювати", – сказав Етертон.

Він зазначив, що океани забезпечують людям "щонайменше кожен другий вдих", впливають на погоду, клімат та людей загалом.

При цьому ця екосистема залишається напрочуд маловідомою.

Саме тому DEEP хоче поселити дослідників на глибині 200 метрів, забезпечивши їм можливість краще "зрозуміти це життєдайне середовище".

Планується, що житло працюватиме на "відновлюваній енергії" і матиме супутниковий зв'язок завдяки буям. Відходи ж життєдіяльності дослідників будуть перероблятися завдяки біореактору, який зараз знаходиться у розробці.

Планується, що модульне житло зможе працювати на дні океану близько 20 років і його можна буде передислокувати в різні місця по всьому світу.

Перші дослідження свого модульного житла компанія планує провести у затопленому кар'єр у Великій Британії. Його глибина сягає 600-метрів.

Фото: DEEP

Фото: DEEP

Фото: DEEP

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

Обозреватель


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини