Для чого використовується та яка є побутова хімія?
Побутова хімія – це продукція, отримана шляхом хімічного синтезу та призначена для щоденного використання в побутових умовах. Слід визнати, що нормальне життя в сучасних умовах є майже неможливими без засобів миття та чищення, догляду за побутовою технікою, а також різноманітних освіжувачів та ароматизаторів. Сьогодні хімія для дому – надважлива складова нашого повсякдення. Справді те, без чого не обійтись.
Що відносять до побутової хімії?
Взагалі побутова хімія – досить різноманітна товарна група, яку не слід ототожнювати з терміном «хімія для дому». Адже це окрема підгрупа, яка лише входить до складу загального переліку побутових хімічних засобів.
Хімія для дому – це мийні засоби (для посуду, поверхонь, прання тощо), а також засоби для чищення побутової техніки та ароматизатори. Якщо вас цікавить саме хімія для дому, рекомендуємо інтернет-магазин Domki, де можна знайти все вищезгадане і навіть більше.
Отже, до побутової хімії належать:
- засоби для миття та чищення (детальніше далі за текстом);
- клеї та герметики;
- лакофарбова продукція (оліфи, фарби, лаки);
- санітарні засоби (для боротьби з комахами та гризунами).
Кожна група відповідає за окремий напрям господарської діяльності. Лакофарбова продукція, клеї та герметики необхідні для виконання оздоблювальних та обробних робіт. Санітарні засоби призначені для знищення шкідників в побутових умовах. А засоби для миття та чищення – це і є та сама хімія для дому, яку ми використовуємо щодня і без якої ніяк.
Хімія для дому: що відноситься?
Зазвичай, коли говорять про побутову мийну хімію, мають на увазі саме засоби для миття поверхонь. Хоча деякі магазини відносять сюди і засоби особистого туалету (для миття тіла), але це не зовсім правильно.
В класичному розумінні терміну «хімія для дому» сюди відносять засоби для:
- миття та чищення посуду;
- прання речей та білизни;
- чищення побутових приладів;
- дезінфекції поверхонь;
- догляду за оббивкою меблів;
- чищення дзеркал та скляних поверхонь;
- виведення плям;
- догляду за металевими поверхнями.
Також всі мийні засоби поділяються за сировиною виготовлення – на абразивні та безабразивні.
Абразивні засоби містять у своєму складі натуральні або штучні абразивні складові, які дозволяють ефективно відмивати від бруду будь-яку поверхню, але є хімічно агресивними та можуть шкодити захисному шару.
До безабразивних належать засоби на основі ПАВ-хімії (або тензидів). Вони є хімічно безпечними для оброблюваних поверхонь, але дають не настільки виражений чистильний ефект у порівнянні з абразивними засобами для миття.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки