MENU

Підтяжка грудей: що потрібно знати перед операцією?

246 0

Жіночі груди можуть втрачати свою форму та опускатись з різних причин: вікові зміни, грудне вигодовування, різке зменшення маси тіла, вагітність, захворювання, що вражає молочні залози тощо. На жаль, жодні спортивні навантаження, масажі та дієти не допоможуть уникнути природного опускання грудей. Тому вже багато років однією з найбільш популярних пластичних операцій серед жінок є підтяжка грудей. 

Показання для проведення мастопексії

Процедура підтяжки грудей https://platinumlaser.com.ua/plastyka-tila/pidtyazhka-grudej/ має в першу чергу естетичне значення. Тому її проводять жінкам, що хочуть виправити візуальні проблеми. Зокрема:

 • стриї (розтяжки), що виникають при наборі маси чи вагітності;

 • плоска форма (може виникнути внаслідок ГВ);

 • завеликі груди, що спричиняють дискомфорт;

 • асиметрія.

Операція допомагає повернути грудям привабливий вигляд, пружність, гарну форму та бажаний розмір.

Протипоказання

Як і будь-яке хірургічне втручання, мастопексія має низку протипоказань. Зокрема абсолютні:

 • патологія згортання крові;

 • діабет;

 • надмірна вага тіла;

 • пухлини (зло- та доброякісні) молочні залоз;

 • патології серця та дихальної системи;

 • вагітність.

Також є відносні протипоказання. Їх потрібно обговорити з лікарем в індивідуальному порядку. Також варто пам’ятати, що після маммопластики, зокрема мастопексії, можуть бути проблеми з годуванням груддю. Тому її рекомендують робити жінкам, що вже мають дитину.

Y19YVCDc0kjYPkoE_d20wPbRI3KM6A_ZeM70NRPw3r3Agq3dNGGOLI2MDTH3Nuk5T-QEvqt0S2e-vh5CLt_PPRsYIRgVe4PPIaGX941N1EmqKX9MTWnwUIckKn-IPXH4-5k7oXDK8QGwDfMGmmhS3RQ

Які види мастопексії пропонує клініка Platinum Laser?

Сучасна пластична хірургія пропонує кілька видів підтяжки грудей. Зокрема:

 1. Циркулярна — також відома як горизонтально-вертикальна — застосовується у випадку незначного опущення залоз. В ході процедури хірург виконує два розрізи: навколо ареоли та другий на невеликій відстані у формі півмісяця. 

 2. Вертикальна — використовується у випадках, коли груди мають значну витягнуту деформацію. Зокрема, коли сосок опустився до рівня підгрудної складки чи нижче. Такі проблеми можуть виникнути внаслідок грудного вигодовування, адже цей процес спричиняє серйозне розтягнення зв’язок.

 3. Ендоскопічна — використовується для невеликих грудей, що мають незначну деформацію. Її виконують за допомогою ендоскопу, який лікар вводить за допомогою невеликих розрізів. Ця процедура майже не залишає візуальних слідів.

 4. Якірна — використовується для жінок, що мають значний птоз (опущення молочних залоз). Для цього пластичний хірург виконує два розрізи: навколо ареоли та від ареоли вниз до підгрудної складки. Таку маніпуляцію ще т-подібною.

 5. Кругова — або ж циркумареолярна — підходить для випадків незначного птозу. Лікар виконує розріз навколо ареоли. Він дозволяє покращити контур та зовнішній вигляд грудей, зменшуючи видимість рубця.

Отже, підтяжка грудей має низку очевидних переваг. Зокрема, дозволяє жінці знову мати підтягнуті та гарні груди. Досвід наших пластичних хірургів мінімізує ризики та візуальні сліди процедури.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO.org


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини