MENU

Микола Томенко: Верховна Рада московського патріархату? Чому Стефанчук переконує у недостатності голосів для заборони МП

664 0

Микола Томенко: Верховна Рада московського патріархату? Чому Стефанчук переконує у недостатності голосів для заборони МП

Як відомо, голова Верховної Ради, один з ідеологів "Слуги народу", академік Стефанчук продовжує переконувати нас, що більшість депутатів ПРОТИ заборони діяльності церков МОСКОВСЬКОГО патріархату в Україні.

Про це пише український політик Микола Томенко, інформує UAINFO.org.

"Нагадаю історію питання.

З огляду на ПРИНЦИПОВУ відмову очільників філії Московського патріархату в Україні ОФІЦІЙНО розірвати організаційний і так званий духовний звʼязок з церквою Кіріла-Путіна під час ВІЙНИ відбулися такі події:

– 1 грудня 2022 року президент України ввів у дію рішення Ради Національної безпеки та оборони "Про окремі аспекти діяльності релігійних організацій в Україні та застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій), де містився припис Кабінету Міністрів:

Читайте також: Автокефалія або зближення із ПЦУ: чи здатна УПЦ МП порвати зв'язок із Московським патріархатом

– внести у двомісячний строк на розгляд Верховної Ради України законопроект щодо УНЕМОЖЛИВЛЕННЯ діяльності в Україні афільованих із центром впливу в Російській Федерації релігійних організацій…;

– 19 січня 2023 року Кабінет Міністрів вніс до Верховної Ради законопроект "Про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності в Україні релігійних організацій", де передбачено правовий механізм ПРИПИНЕННЯ у судовому порядку діяльності релігійних організацій за позовом центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику сфері політики або прокурора;

– 21 лютого 2023 року комітет ВР з питань гуманітарної та інформаційної політики ухвалив рішення підтримати даний законопроект в першому читанні…

Вже більш як 7 МІСЯЦІВ голова Верховної Ради Стефанчук САМОЧИННО і ПРОТИЗАКОННО не вносить законопроект Зеленського-Шмигаля на розгляд парламенту… бо вважає, що немає голосів?!

Принагідно зауважу, що відповідно до результатів соціологічних досліджень, близько 70 відсотків опитаних громадян нашої Держави підтримують заборону діяльності церков Московського патріархату в Україні!

Що ж насправді відбувається – запитаєте Ви?

Є лише дві відповіді:

– або нас дурять, а "ідеолог влади" Стефанчук виконує роль непатріотичного цапа-відбувайла на тлі патріотичного президента, РНБО та уряду;

Читайте також: Лише повна заборона: ставлення українців до московської церкви значно погіршилося

– або це дійсно позиція керівництва Верховної Ради та фракції "Слуги народу", які під час ВІЙНИ російської орди вбивць, ґвалтівників і мародерів проти українського народу, тишком-нишком продовжують молитися московським попам, як ще донедавна голова СБУ Баканов і К.

ВИСНОВОК.

Українська громадськість зобовʼязана ДОМОГТИСЯ від ВР розгляду та ухвалення Закону про заборону будь-яких релігійних організацій, які повʼязані з країною-терористом.

Це той випадок, що не лише петиції, але й пікетування ВР корисні, бо днями 35 тисяч хасидів відсвяткували Новий рік під час воєнного стану і влада та поліція їх захистила!

І, звісно, суспільство ПОВИННО ЗНАТИ поіменно "народних депутатів", які досі захищають діяльність в Україні церкви вбивці Путіна, щоб знову не помилитися на виборах!" – пише Микола Томенко.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO 


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини