MENU

Вірменським силовим блоком та сепаратистами Карабаху керували ставленики РФ

322 0

Політичну верхівку Карабаху контролювала російська Пʼята служба ФСБ. Про це оголосили політики з вищих кіл Вірменії, які 26 вересня публічно заявили про те, що верхівку сепаратистського главу анклаву курували російські силовики. А премʼєр Пашинян «намагався зміцнювати ці відносини: навіть керівниками силових структур призначалися особи, які мали теплі стосунки з Росією або колишні російські військові».

Про це пише Фокус з посиланням телеграм-канал Azfront.

Екс-глава «Ради безпеки» сепаратистського анклаву в Карабаху Самвел Бабаян заявив громадському ТБ Вірменії, що донедавна «президента» Араїка Арутюняна курувала П'ята служба ФСБ. З нею співпрацювали й інші лідери сепаратистів. Політик зазначив, що Арутюнян був зміщений ФСБ з посади «президента», і Луб'янка поставила на цю посаду іншу «свою людину» - Самвела Шахраманяна.

Бабаян додав, що «у ніч на 10-те» був викликаний на збори сепаратистських лідерів, які «повідомили, що взяли на себе управління» вірменським анклавом. Бабаян зазначив, що це – «ті самі люди, які працюють під керівництвом тієї ж служби (П'ята служба ФСБ)». Бабаян підтвердив, що Рубен Варданян, який з листопада по лютий обіймав посаду «держміністра» («глави уряду») анклаву був російським агентом. "Він був відправлений (у Карабах), щоб ускладнити ситуацію... Азербайджан ніколи не пішов би на переговори при Варданяні", - пояснив Бабаян.

Про те, що Варданян пов'язаний із спецслужбами РФ AZfront, першим повідомив ще в жовтні 2022 – до його призначення на посаду «держміністра».

Варданян був включений до української бази посібників російської агресії «Миротворець» за день до того, як глава ГУР Буданов дав зрозуміти, що українська військова розвідка налагодила роботу зі збору відомостей у вірменському сепаратистському анклаві в Карабаху.

Згідно з базою «Миротворець», Варданяну, крім іншого, інкримінуються такі злочини: «Замах на суверенітет та територіальну цілісність України. Співучасник злочинів російської влади проти України та її громадян. Фінансування російської агресії на пострадянських теренах».

14 вересня до бази «Миротворець» включили й Арутюняна, який залишив пост «президента» сепаратистів за 2 тижні до того.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

Фокус


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини