Мальдіви, Венеція, Лапландія та інші курорти опинились під загрозою зникнення: чому 2040-2050 роки можуть стати вирішальними
Туристичні компанії бʼють на сполох через кліматичні зміни, які можуть назавжди змінити звичні подорожі вже в 2040-50-х роках. Популярні тропічні курорти стануть надто спекотними, острови підуть під воду, а сніжні схили перетворяться на "голі" гори.
Про це йдеться у новому звіті, який замовила компанія Intrepid Travel у партнерстві з агентством прогнозування The Future Laboratory, пише Daily Mail. Проте урядовцям запропонували дієві кроки, як запобігти глобальним змінам у сфері туризму, передає Обозреватель, інформує UAINFO.org.
Що загрожує популярним напрямкам?
Глобальне потепління передбачає, що, наприклад, Лапландія, втратить свою популярність і не зможе приймати туристів через надто коротку зиму. Вже зараз деякі гірськолижні курорти Європи закриваються, адже сніг тане на схилах надто швидко.
Мальдіви, Джакарта та інші курорти біля води будуть майже повністю затоплені до 2050 року через підвищення рівня моря. Це також загрожує таким напрямкам, як Венеція та Амстердам.
Читайте також: Вчені, ймовірно, помиляються щодо глобального потепління: науковці проґавили критичний фактор
Що робити?
На думку компанії Intrepid, до 2040 року уряди кожної країни повинні будуть запровадити правила, які регулюватимуть зароблені кошти. Доцільно, щоб більша частина грошей, витрачених туристами в тому чи іншому напрямку, залишалася в місцевій економіці, де їх скерують на вирішення локальних кліматичних проблем.
Також доведеться ретельніше відстежувати викиди вуглекислого газу, що допоможе довше уникати глобального потепління. Екологічно чисті будинки та перероблені матеріали сприятимуть збереженню екології, а розвиток залізничного сполучення стане кращою альтернативою для поїздок, ніж авто і літаки.
Компанії також прагнуть розвиватися в галузі "віртуальних канікул", щоб дати можливість туристам досліджувати нові місця, не подорожуючи до них, і, як наслідок, зменшуючи кількість викидів в атмосферу.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки