MENU

Василь Рибніков: Що Путін привіз Сі Цзіньпіну у другій валізі?

1103 0

Василь Рибніков: Що Путін привіз Сі Цзіньпіну у другій валізі?

Поки об старого хворого Байдена витирали ноги на Близькому Сході, молодий здоровий Владімір Владіміровіч Путін справляв фурор у Китаї двома валізами одразу. Власне, демонстрація валіз і стала головним досягненням президента Росії в ході поїздки, не рахуючи, звісно, дещо нервового виступу з похоронного лафета.

Про це у своєму новому фейлетоні пише журналіст, визнаний майстер сатири Василь Рибніков, інформує UAINFO.org.

"Є такі валізи, без яких не обходиться жодна поїздка Путіна", - з неприхованим трепетом прокоментували тематичне дефіле найвеличнішого друга китайського народу кремлівські журналісти, які сприйняли дефіле двох представників зникаючого виду морських офіцерів Росії з горезвісними валізами як дещо на кшталт військового параду, в ході якого публіці демонструється остання зброя путінської армії, над якою ще не реготали. 

При цьому в багатьох виникло запитання: чому "ядерних валіз" було аж дві, якщо, зрештою, і однієї мало вистачити з головою? Двійники? Валіза "Удмуртка" і валіза "Бенкетна", а справжня давно поламалася, бо Владімір Владіміровіч під час нападів вялічія так часто сував туди свій могутній збітєнь, що той застряг, і коротке (дуже коротке) замикання забрало життя обидвох?

Всяке може бути, чого вже там. Але тут цікавіше інше. Припустимо, у першій валізі зрозуміло що - славнозвісні відходи геополітичної життєдіяльності Владіміра Владіміровіча Путіна. Про те, що станеться, якщо могучі кучки російського президента потраплять до рук американських біолабораторій і стануть грунтом для вирощування бактерій-убивць для всіх, кого звуть Вовою, не писав у Росії хіба ледащо. У дружньому Китаї подібні витоки, звичайно, неможливі, але завжди може знайтися якийсь колекціонер, та ще й, до того ж, ініціативний… Короче кажучи, зі своєю валізою якось спокійніше, та й звик Владімір Владіміровіч до неї вже, як до рідної, а от що ж усе ж таки було у другій?

Читайте також: Найбоягузливіший диктатор. Через візит Путіна жителям Пермі заварили двері гаражів і відключили світлофори. ФОТО

Звичайно, геть безглуздо розглядати всерйоз версію голови Служби зовнішньої розвідки РФ пана Наришкіна, що Арестович буцімто погрожував на своєму новому тренінгові "Трудно быть богом, но я справляюсь" трахнути і задушити Аліну Кабаєву, яка народжує Путіну дітей для виробництва омолоджувальних стовбурових клітин, внаслідок чого Владіміру Владіміровічу доводиться скрізь носити з собою валізу з найважливішими частинами товстої гімнастки. Все ж таки Владімір Владіміровіч хоча й любить дітей, але трішечки по-іншому.

Набагато більш імовірним здається варіант, що у таємничій валізі лежало дещо для дорогого друга Путіна - пана Сі. Щось таке, що могло б хоча б якось примусити братський Китай припинити дивитися на Росію як на шматок вмісту першої валізи.

Це міг би бути, наприклад, макет істинно русського автомобіля "Москвіч-1945", отриманого з китайського автомобіля "JAC Sihao X6" шляхом прикручування картонної ракети до даху і приклеювання на лобове скло таблички "На Бєрлін!". Або істинно русський смартфон "Р-Фон", отриманий з бангладеського смартфона шляхом приклеювання таблички "Р-Фон". Або найпередовіший на сьогодні захист від американських ракет - ікона святого адмірала Фєодора Ушакова, яку китайці можуть скопіювати з властивим їм хистом, назвати "Святий Хуавей" і сміливо йти звільняти Тайвань. Або пророцтво святого хлопчика Онанія про те, що гряде православний правитель Путятій, який "перекроїть світ і виведе Русь із прірви зла", і якщо Китай підпише контракт з "Силою Сибіру", хлопчик Онаній напророчить про імператора Цзіньпінія такого, що Байдену захочеться встати й заридати.

Читайте також: Невидиме чорнило? На кадрах зустрічі Путіна й Герасимова помітили дивний "нюанс": мережа вибухнула жартами

На жаль, що саме було у Путіна у другій валізі, так і залишилося нез’ясованим, тому що Владімір Владіміровіч, за чутками, під час закритих перемовин з дорогим другом Сі трохи занервував, переплутав валізи, спаскудив панові Цзіньпіну всю підлогу династії Мінь і потім три години її особисто підтирав. Власне, тому закрита частина перемовин стільки й протривала. Це була бесіда істинно рівноправних партнерів!

Так Владімір Путін нагнув Китай", – пише Василь Рибніков.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO 


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини