Не горіли та не розвалилися: що касетні ATACMS роблять з російськими вертольотами
Пошкодження вкрай важко зафіксувати супутнику, адже вони досить специфічні.
У мережі показали фото частини фюзеляжу російського ударного вертольота Ка-52, який потрапив під удар касетним ATACMS. Світлини нібито зроблені на авіабазі під Луганськом, де внаслідок атаки було ураження мінімум п'яти ворожих вертольотів. Супутник не зміг достовірно назвати кількість пошкоджених "пташок", а ці фото цілком демонструють, чому це було так важко.
Читайте також: З’явилися супутникові знімки аеропорту у Луганську після удару ATACMS
Як пише військовий портал Defense Express, на перший погляд, внаслідок атаки з'явилося декілька отворів у оселенні кабіни та поряд з нею. Але якщо придивитися уважніше, то картина виглядає по-іншому, інформує UAINFO.org.
"Цей вертоліт не горів, не розвалився на частини й помітити це ураження із супутника не можливо. Хоча це декілька десятків слідів від уламків касетних суббоєприпасів M75 лише в одному районі кабіни площею десь 1,5 на 1,5 метра. При цьому якраз кабіна - найменш цікава, бо значно важливіше кількість аналогічних отворів у районі двигунів та паливної системи. Бо попри те, що у РФ називають Ка-52 броньованим, в реальності він пробивається зі стрілецького озброєння, що ще весною минулого року засвітили самі російські льотчики", - пише портал.
Читайте також: Ракети ATACMS можуть розв'язати велику проблему ЗСУ на фронті, – експерт
Цей та інші вертольоти ворога з аналогічними пошкодженням мають бути відправлені на завод, де їм зможуть провести повноцінне дефектування та провести заміну всіх пошкоджених вузлів. А це означає доволі тривалий за строком процес, який не факт що взагалі буде реалізований.
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки