Коли ЗСУ зможуть відкинути авіацію РФ від лінії фронту і припинити її "бомбовий терор": відповідь експерта
Коли в Україні будуть F-16 з ракетами AMRAAM, ЗCУ відкинe авіацію ворога на приблизно 140 км від лінії зіткнення.
Збройні сили України зможуть відкинути авіацію РФ від лінії фронту і припинити її "бомбовий терор" тоді, коли отримають літаки F-16. Про це в ефірі телемарафону сказав військовий експерт Павло Нарожний, інформує UAINFO.org з посиланням на ТСН.
Читайте також: Кулеба про передачу Україні F-16: оптимістичний сценарій – перша половина 2024 року
"Мій прогноз, що ми отримаємо F-16 наприкінці лютого - на початку березня. Як це змінить ситуацію. У F-16 роль в першу чергу винищувача. Тобто його завдання – це відкинуть максимально далеко авіацію противника. Зараз ворог активно використовує (ми бачимо величезну кількість повідомлень в Херсонські області, на Донеччині) свої бомбардувальники, з яких вони скидають КАБи, керовані авіаційні бомби. На жаль, це дуже серйозна зброя і якось ми поки що завадити їй не можемо. Завадити їй можемо, тільки збиваючи бомбардувальники. Так, ми за останні 10 днів збили п'ять Су-25, доволі серйозна цифра, але все одно у ворога вони є, все одно вони цю авіацію будуть використовувати, - каже експерт.
За словами Нарожного, коли в Україні будуть F-16 з ракетами AMRAAM, які вже законтрактовані, це означає, що ЗСУ відкинуть авіацію ворога на приблизно 140 кілометрів від лінії зіткнення. Іншими словами, окупанти не зможуть використовувати КАБи, у яких максимальна теоретична дальність 70 кілометрів, це по-перше. По-друге, F-16 – це багатоцільовий літак, він не тільки винищувач, він не тільки проти літаків працює.
Читайте також: Швеція наближається до надання Україні винищувачів Gripen, – Politico
"Ми так само зможемо використовувати бомби JDAM – ті самі керовані бомби... Ми зможемо використовувати протикорабельні ракети з пуском з літаку. Тобто у нас відкриються геть інші можливості, але, на жаль, це буде вже більш реалістично вже навесні, приблизно в березні", - резюмував експерт.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки