MENU

Біткоїн під загрозою смерті? Що може вбити найбільшу криптовалюту

813 0

Біткоїн під загрозою смерті? Що може вбити найбільшу криптовалюту

Інституційні інвестиції в криптоіндустрію можуть призвести не тільки до зростання курсу віртуальних активів, але і нашкодити децентралізації блокчейн-технології. Тому запуск біржових криптовалютних фондів (ETF) загрожує і мережі Bitcoin, і інвесторам.

З таким попередженням у подкасті On the Margin виступив засновник криптоінвестиційного фонду Maelstrom Fund Артур Хейс. Він вважає, що інтерес інституційних інвесторів до біткоїну може призвести до ситуації, яка зрештою не сподобається криптоспільноті, передає OBOZ.UA, інформує UAINFO.org.

Хейс зазначив, що крім безпосередньо криптоінвестицій традиційні фінансові корпорації можуть зайнятися майнінгом криптовалют. Наприклад, найбільша у світі компанія з управління активами BlackRock є також і мажоритарним акціонером деяких найбільших майнінгових організацій.

В той самий час, такі корпорації є агентами держави і роблять все, що їм каже центральна влада, упевнений Артур Хейс. Він звинуватив владу країн у тому, що вона утримує своїх громадян у фіатній банківській системі, щоб оподатковувати їх інфляційними податками. У такому разі такі компанії, як BlackRock, шукатимуть фінансового притулку в криптовалюті.

"У такій системі використовувати біткоїн неможливо. Він втрачає свою природу і перетворюється на фінансовий актив. Наприклад, компанії, що управляють активами, можуть купити біткоїни та покласти їх зберігатися у своєму гаманці. Якщо ETF від BlackRock стане занадто великим, це може фактично убити біткоін, тому що він стане просто купою монет, що лежать без діла", – пояснив Хейс.

Інша загроза – зростання впливу інституціоналів на майнінг. Якщо вони забезпечать собі достатньо потужностей, то теоретично зможуть впливати на механізм консенсусу, а також вносити будь-які інші зміни в мережу.

Раніше Артур Хейс уже констатував, що традиційні фінансові компанії не хвилює децентралізація криптовалюту. За словами глави Maelstrom Fund, після схвалення біткоїн-ETF фінансові регулятори зможуть вводити будь-які обмеження на послуги, пов'язані з віртуальними активами, щоб перешкодити дрібним гравцям брати участь на крипторинці.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

OBOZ.UA


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини