ЗСУ створили Росії серйозні проблеми на фронті, окупанти розбирають запаси часів СРСР, – Калашніков
З початку повномасштабної війни українські захисники знищили близько 8 тис. артилерійських знарядь російської окупаційної армії. Ворог втратив велику кількість САУ, тому намагається замінити їх на стародавні радянські зразки озброєння.
Наразі ворог почав використовувати навіть артилерійські засоби 40-х років минулого століття. Про це в ефірі телемарафону розповів офіцер пресслужби 26 артилерійської бригади ім. Романа Дашкевича Олег Калашніков, інформує UAINFO.org з посиланням на OBOZ.UA.
За його словами, на сьогодні українські війська знищили близько 7,9 тис. артилерійських знарядь ворога. Це говорить про ефективно контрбатарейну боротьбу.
Читайте також: Людські ресурси стали останнім викликом для України у тривалій війні з РФ, – FT
Калашніков зазначив, що такі втрати сильно б'ють по ворогові, адже росіянам дуже складно поповнювати втрати.
"Якщо стежити за зведенням Генштабу, там вже досягає кількість знищеної артилерії до 7900 приблизно. Ми можемо говорити, що досить успішно ведемо контрбатарейну боротьбу, значна кількість знищених самохідних артилерійських установок. При чому їм дуже важко їх поповнювати, бо на арсеналах їх вже мало, а ті, які є – без стволів", – сказав Калашніков.
Також він додав, що зараз на фронті почали з'являтися артзасоби Д-1 та Д-44, які були випущені у 40-х роках минулого століття. Крім того, через нестачу артилерії війська РФ змушені підтягувати до лінії фронту реактивні системи залпового вогню.
Читайте також: Росія вкриває вогнем Херсонщину: у ЗСУ пояснили активізацію ворожих обстрілів
"Вони вже поповнюють старими радянськими аналогами, ми можемо спостерігати Д-1, Д-44, дуже старе артилерійське озброєння. Однак їм виходить відновлювати 200-300 артилерійських стволів і посилати на фронт. Через брак ствольної артилерії вони підтягують РСЗВ до лінії фронту, тому збільшується їхнє знищення. Через те, що у них менше стало ствольної артилерії, вони ближче почали підтягувати танки та використовувати їх як арту. Також ми можемо бачити дуже велику активність використання ФАБ", – зазначив Калашніков.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки