MENU

У Німеччині виявили найбільший скарб слов'янських монет. ФОТО

1116 0

У Німеччині виявили найбільший скарб слов'янських монет

Німецькі археологи повідомили відразу про кілька важливих знахідок, серед яких - монети, прикраси та мечі.

Як пише Arkeo News, археологи, які працюють на розкопках у Німеччині, виявили скарб, у якому зберігалося 6000 срібних монет. Унікальна знахідка була зроблена на території федеральної землі Мекленбург - Передня Померанія на північному сході країни, інформує UAINFO.org.

Як повідомило Міністерство науки, культури, федеральних та європейських справ регіону, на його території було виявлено відразу кілька важливих археологічних знахідок. Зокрема, 6000 срібних монет було заховано на острові Рюген у Балтійському морі. Зазначається, що це найбільший скарб слов'янських племен, знайдений у післявоєнний період.

Читайте також: На Київщині археологи виявили унікальну знахідку часів Гетьманщини. ФОТО

Більшість монет зберігалася у глиняному горщику. Деякі лежали поряд. Як заявили археологи, монети відносяться до XI століття. Що цікаво, вони походять із різних місць, включаючи територію сучасних Німеччини, Великої Британії, Данії, Угорщини та Чехії. Дослідники зазначають, що така різноманітність монет добре відбиває схему торговельних відносин того часу.

На території Мекленбурзького поозер'я волонтери, які допомагали з розкопками, знайшли ще близько 1700 монет, правда не таких стародавніх. Вони зберігалися в горщику, якому близько 900 років, разом із прикрасами та релігійними предметами. Зокрема, у горщику знаходилися персні, перлове намисто (із золотом, гірським кришталем та намистинами із сердоліка) та два релікварії, які вказують на християнську віру їхніх власників.

Читайте також: У Швейцарії на морквяному полі археолог-аматор випадково виявив скарб бронзового віку

А неподалік міста Мирова були знайдені фрагменти семи стародавніх мечів, що добре збереглися. Дослідження показало, що вони датуються бронзовим віком. Їх вік оцінюється приблизно 3000 років. Передбачається, що вони використовувалися як ритуальний або жертовний дар. Дослідники зазначають, що це перший випадок, коли у регіоні в одному місці знайшли таку кількість мечів бронзового віку.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини