Як отримати дешевий і надійний будинок за короткий час?
Чи знаєте ви, що відомий американський мультимільярдер Ілон Маск у 2021 році продав всю свою нерухомість і вирішив купити модульний будинок, площа якого складає менше як 40 кв. м. Будинок був зібраний всього за один день!
Новий дім повністю влаштовує мільярдера, бо в ньому є все, що потрібно для життя. Ця новина стала справжньою сенсацією і змусила замислитися потенційних забудовників над можливістю стати власником інноваційного житла.
Його популярність останніми роками суттєво зросла. Модульне житло, на відміну від традиційного будівництва, приваблює сучасним дизайном, низькою вартістю та можливістю швидко придбати власний життєвий простір. Монтаж будинку під ключ не вимагає багато часу і робочої сили.
Модульні будинки – це єдиний дешевий та надійний спосіб швидко реалізувати мрію про заміський дім, отримати можливість жити на природі і водночас неподалік від роботи. Майбутньому власнику лише потрібно купити ділянку, а будинок збудують без нього, але з урахуванням усіх його побажань.
Що таке модульний будинок
Модульне будівництво – спосіб зведення будівель з готових складових. Їх виготовляють у цеху підприємства, а складання здійснюється на ділянці забудовника. Технологія будівництва передбачає, що модулі на будівельний майданчик привозять вже з внутрішнім оздобленням і технологічними отворами для підведення комунікацій.
Після підключення води, газу, електрики та каналізації можна в'їжджати до будинку. Виготовлення модулів виконується відповідно до проєкту, який попередньо був схвалений замовником. Тому після закінчення робіт той отримує будинок, який повністю задовольняє його вимоги.
Будинки найчастіше зводять будинки на основі дерев'яного каркасу з товстим шаром утеплювачу. Зовні вони зашиті плитами та фасадним оздобленням на вибір замовника, які надають їм необхідну жорсткість та міцність. Застосування сучасних утеплювачів дозволяє створювати будинки для проживання будь-якої пори року.
Виробництво модульних будинків безпосередньо на підприємстві має суттєві переваги:
- виготовлення будинку не залежить від погоди;
- є можливість застосовувати сучасне обладнання та всі наявні ресурси;
- висока точність геометричних параметрів конструкцій;
- матеріали не потрібно доставляти на будівельний майданчик.
Сучасні технології виробництва дозволяють створювати модулі, для збирання яких на будівельному майданчику потрібно мінімум часу. Це і є головною перевагою цього способу будівництва.
Як будуються модульні будинки
Зведення модульної споруди на земельній ділянці забудовника складається з наступних основних етапів:
- Підготовка земельної ділянки під будівництво. Сюди входить вирівнювання поверхні ґрунту, а також, у разі потреби, – його дослідження.
- Встановлення фундаменту. Вид фундаменту вибирається залежно від ваги конструкції будинку та стану ґрунту. Компанія Unitbud часто використовує для фундаментів бетонні блоки, плити та гвинтові палі.
- Транспортування на ділянку готових модулів. Воно здійснюється спеціальним транспортними компаніями. Це дуже відповідальний етап, який вимагає певних витрат, особливо, якщо модулі мають великі габарити.
- Коли модульна будівля вже прибула на ділянку, її знімають за допомогою крана та переносять на бажане місце. Безпосередньо монтаж зазвичай триває 1-2 дні. Усі роботи проводять фахівці, які мають відповідний досвід та професійні навички.
- Підведення інженерних комунікацій. Якщо комунікації присутні на ділянці, то під'єднання до них не становить проблеми, оскільки модулі повністю підготовлені для виконання цієї операції.
Тривалість будівництва залежить від розміру будинку, способу зведення фундаменту, зовнішнього та внутрішнього оздоблення, а також від деяких інших факторів.
Два міфи, які лякають потенційних покупців модульних будинків.
Охочих купити модульний будинок часто залякують наступними застереженнями:
- В модульному будинку холодно взимку.
Насправді це не так, адже при виготовленні модулів використовуються сучасні теплоізоляційні матеріали, а під час монтажу будинку на з’єднаннях встановлюються надійні ущільнювачі. Тому втрати тепла не більші, ніж у стінах із цегли. - Дерев’яні модульні будинки небезпечні в пожежному відношенні.
Це теж всього лише міф. Всі елементи каркасу обробляються спеціальними розчинами, внаслідок чого вони втрачають можливість займання або підтримання горіння.
Сьогодні вже є багато прикладів, коли модульні будинки використовуються для проживання протягом всього року. Вони тільки підтверджують безпідставність наведених вище міфів, якість та надійність модульних будинків.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки