"Найважча частина зими попереду": у ГУР дали прогноз щодо ракетних ударів РФ і вказали на небезпеку
Найскладніша частина зими чекає на українців попереду, оскільки наразі не відбуваються масовані ракетні атаки Росії на об'єкти в Україні. Противник поки не відновив необхідний йому запас ракет, які були використані минулої зими проти нашої держави.
Про це заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони, Андрій Юсов під час телемарафону "Єдині новини". Він також акцентував на тому, що у РФ є "необмежена кількість" ракет для систем С-300, передає OBOZ.UA, інформує UAINFO.org.
Речник зазначив, що в окупантів є значні запаси старого радянського озброєння, хоча й не усе з наявного підлягає відновленню чи модернізації. Також Росія зберігає певні можливості з виробництва інших видів озброєння.
"Тому, звичайно, це серйозний виклик для Сил безпеки і оборони України, і безумовно, для проукраїнської коаліції", – повідомив Юсов.
Він відзначив, що Україна потребує підтримки Заходу та посилення систем ППО і ПРО, оскільки найскладніша частина зими ще чекає на громадян попереду.
Юсов розповів, що наразі Росія може відновлювати запаси ракет, хоча це відбувається не в такому обсязі, як хотілося б окупантам. Це означає, що наразі ресурси ракетного озброєння в агресора значно менші, ніж це було минулого року та на початку повномасштабного вторгнення.
"Але тим не менше, вони є. Це означає, що загроза для української енергетичної і цивільної інфраструктури зберігається", — відзначив речник.
Юсов також зауважив, що противник використовує активні комбіновані атаки, запускаючи дрони та ракети одночасно.
"Проте, такого масштабу і такої кількості як було за часів Суровікіна, коли він фактично винищив російський ракетний арсенал, зараз ворог ще не відновив", - наголосив Юсов.
Він також роз'яснив, що окупанти, ймовірно, змінили свою тактику, оскільки ракетні удари по території України поки не були домінуючими.
"Це можливо зміна тактики, і все ж таки, найважча частина зими, у тому числі у температурному режимі, попереду. Це означає, що будь-який сигнал тривоги - це серйозне попередження про серйозну небезпеку", – додав представник ГУР.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки