MENU

КНДР масово поставляє російським окупантам браковані снаряди, – Defence Express

1038 0

КНДР масово поставляє російським окупантам браковані снаряди, – Defence Express

Це призводить до зменшення точності вогню, та збільшення витрат боєприпасів.

Як пише Defence Express, російські загарбники скаржаться на систематичний масовий брак у артилерійських снарядах з Північної Кореї, інформує UAINFO.org.

Як зазначає видання, у одному з профільних "воєнкорівських" російських Telegram-каналів з'явились фото та допис "дослідження" північнокорейських зарядів до 152-мм снарядів. Зазначається, що до такого "дослідження" російських артилеристів спонукав "систематичний розліт по дальності" снарядів з КНДР.

Читайте також: КНДР відправила Росії більше 1 млн артилерійських снарядів, – Bloomberg

Результат показав, що у випадково відібраних боєприпасах з однаковим маркуванням використовуються різні порохи, а зв'язки пороху мають різну вагу.

"Крім того, не у всіх снарядах знаходиться так званий розміднювач - свинцевий дріт, який призначений для зменшення заміднення каналу ствола через використання снарядів з мідним ведучим пояском. Також деяких мали сліди розкриття герметичних кришок", - пише видання.

 

 

І при цьому такий перелік помічений лише у п'яти снарядах, тобто доволі малій вибірці, що свідчить про тотальний систематичний брак самих боєприпасів. А на практиці це призводить до цілої лавини наслідків.

"Нерівномірний розліт снарядів означає зменшення точності вогню, що призводить до збільшення витрат боєприпасів на одне типове завдання. Більша витрата означає більший час на його виконання, що в умовах контрбатарейної боротьби призводить до більших втрат. Подолати це можливо зменшенням дальності вогню, але це призводить до ще більших втрат", - зазначають експерти Defence Express.

Крім того, більша витрата боєприпасів активніше зменшує ресурс гармат, що призводить до ще більшої витрати боєприпасів через їх більший розліт.

Читайте також: РФ втратить можливість перекидати вантажі із КНДР на фронт як мінімум до весни: експерт оцінив наслідки диверсій на БАМі

"Зрештою на це докладається банальне не докладання у заряди свинцевого дроту північнокорейськими робітниками, що призводить до ще більшого зносу ствола. При чому за доволі банальної причини, яка знайома всім країнам планової економіки - "робітники-несуни", які крадуть з заводу все, що можуть", - додають експерти.

Також використання різних порохів можна пояснити тим, що КНДР знаходиться в ізоляції й де саме беруться компоненти для створення порохів та яка їх реальна якість, можливо лише уявити.

"Звісно кожен такий боєприпас, навіть бракований, все одно складає небезпеку. Але коли мова йде про артилерію - це завжди про великі цифри. Особливо, коли мова йде про умовний мільйон боєприпасів з КНДР, вибіркова перевірка лише зарядів п'яти з яких показала дуже багато цікавого, а окрім самого заряду є ще снаряд та детонатор, до яких не менші вимоги щодо однотипної якості", - підкреслюють експерти.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO 


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини