MENU

Без американської зброї ЗСУ будуть змушені радикально змінити стратегію, – експерт

530 0

Без американської зброї ЗСУ будуть змушені радикально змінити стратегію, – експерт

Українська армія буде змушена вдатися до асиметричних дій, аби протистояти агресору, що має перевагу в усіх видах ресурсів, зокрема, намагатися втягнути російські сили в бої в містах.

Якщо масштабна військова допомога США не відновиться і ЗСУ постануть перед жорстким дефіцитом снарядів, українське командування може повернутися до тактики оборони у містах, як це було на початку повномасштабного вторгнення. Таку думку в коментарі американському виданню Vox висловив відомий військовий аналітик із Центру нової американської безпеки Франц-Стефан Гаді, інформує UAINFO.org з посиланням на УНІАН.

Читайте також: Гетьман спрогнозував, що буде у разі припинення військової допомоги Україні

"Нездатність надати Україні військову допомогу не призведе до негайної перемоги Росії, але це змінить характер війни. Вони (українці), ймовірно, почали б проводити більш асиметричні стратегії. Тобто відступати з окремих ділянок лінії фронту в міські поселення, намагаючись втягнути російські сили в бої в містах", – вважає аналітик.

Видання називає це сумною перспективою для мирного населення України, оскільки бойові дії в містах завжди мають надзвичайно високу кількість загиблих серед цивільного населення. До того ж російська бойова тактика призводить до того, що після таких боїв міста лежать в суцільних руїнах.

Читайте також: Без допомоги Заходу Україна може зазнати поразки у війні з Росією вже до літа, – CNN

Окремо Франц-Стефан Гаді критикує аргументи американських скептиків про те, що Америка буцімто дарма витрачає мільярди доларів на війну, яка зайшла в глухий кут. Він зауважує, що без американської допомогти війна справді вийде з глухого кута – наблизивши Росію до перемоги. Але для Америки це буде значно гірша ситуація, ніж сьогодні.

За словами експерта, навіть якщо Росія і не вторгнеться в Польщу чи країни Балтії після перемоги в Україні, поява російських армій на кордонах НАТО зробить цей напрям нестабільним.

"В довгостроковій перспективі — це набагато більша проблема політики безпеки для Сполучених Штатів. Це може [зрештою] вимагати набагато більше фінансування, ніж Сполучені Штати витрачають зараз", – наголосив експерт.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO 


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини