MENU

Які є препарати для нормалізації роботи кишківника?

371 0

Які є препарати для нормалізації роботи кишківника?

Всім відомо, що від нормального функціонування кишечника залежить не лише самопочуття людини, а й загальний стан її здоров’я. В більшості випадків причиною проблем в животі є дія токсинів. Інтоксикація особливо небезпечна за відсутності належної медичної допомоги і може призвести до серйозних наслідків. Також слід враховувати наявність у кишечнику хвороботворних та корисних мікроорганізмів (бактерій) з можливістю виникнення дисбалансу між їх співвідношенням. В будь-якому випадку потрібно орієнтуватися, які ліки приймати в тому чи іншому випадку.

Атоксіл як універсальний детоксикант

Атоксіл – це добре знайомий всім нам абсорбент, який використовується в широкому спектрі боротьби з кишковими та загальносистемними проблемами (здебільшого стосується лікування та усунення наслідків інфекцій, інтоксикацій та харчових отруєнь).

Якщо вас цікавить даний препарат, його можна придбати в будь-якому варіанті. Наприклад, атоксіл в Аптеці Доброго Дня можна замовити як порошок, гель, а також в пакетах-саше (є навіть препарати зі смаком полуниці) за досить вигідною ціною.

Основні показання для використання атоксіла:

  • терапія гострих кишкових інфекцій (сальмонельоз, харчові отруєння) з вираженим діарейним синдромом;
  • лікування інтоксикацій різного походження (алкоголь, важкі метали, алергія);
  • комплексне лікування вірусних гепатитів А і В (у якості сорбенту, який доповнює дію основних етіотропних препаратів);
  • як компонент перев’язувальних матеріалів (для обробки гнійних ран, виразок та опіків).

Найчастіше атоксіл використовується як сорбент при гострих кишкових інфекціях з діарейним синдромом. Якщо у вас типовий гострий гастроентерит (основні симптоми – токсикоз, зневоднення, осмотична діарея), даний препарат допоможе покращити та стабілізувати ваш стан.

Пробіотики

Пробіотичне лікування є необхідним у випадках, коли внаслідок тих чи інших факторів виникає дисбактеріоз (нестача корисних мікроорганізмів), внаслідок чого кишечник погано функціонує.

Основна дія пробіотиків спрямована на:

  • усунення патогенної мікрофлори;
  • наповнення кишечника корисними речовинами (фолієва кислота, біотин, різні лактобактерії та вітаміни), що сприяє відновленню нормальної кишкової мікрофлори;
  • покращення моторики кишечника.

Крім того використовуються пребіотики. Це схожі за дією, але інші за походженням корисні речовини, які також необхідні для оптимізації роботи кишківника. До пребіотиків відносяться моно-, оліго-, ди- та полісахариди). Тобто, на відміну від пробіотиків, пребіотики – це не живі організми, а органічні сполуки, які містяться у компонентах їжі.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини