MENU

ВАКС: Фіксація відкритого судового процесу – беззастережне право громадян. ВІДЕО

404 0

ВАКС: Фіксація відкритого судового процесу – беззастережне право громадянФото: скріншот відео

Відеофіксація у залі судових засідань: хто може її проводити, чи потрібні для цього окремі дозволи?

В судовому засіданні по справі №991/4493/23 за заявою сторони захисту було підняте питання щодо законності проведення відеофіксації в судовому процесі.

Про це повідомляє канал Судове медіа в Україні, інформує UAINFO.org.

Так, представники каналу Судове Медіа в Україні на одному із засідань ВАКСу залишилися в залі після того, як суддя Маркіян Галабала надав відповідь стороні захисту на вимогу видалити операторів та заборонити їм вести відеофіксацію судового засідання.    

Головуючий суддя ВАКС України Маркіян Галабала підтвердив законність проведення відеозапису з використанням портативних технічних засобів відповідно до Закону України "Про судоустрій і статус суддів".

 

Гласність та відкритість судового процесу регулюється Законом України "Про судоустрій і статус суддів" та Конституцією України, наголосив суддя ВАКС України Маркіян Галабала. 

"Відеофіксація та аудіофіксація (судових процесів - ред) нестаціонарними засобами дозволяється за замовчуванням. Засади прозорості є вимогою Закону України  "Про судоустрій і статус суддів". Нестаціонарні засоби дозволяється використовувати без обмеження, якщо не здійснюється відеотрансляція", – пояснив суддя Галабала. 

 

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO.org


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини