Ці рослини у саду потрібно обов'язково обрізати у лютому. "Віддячать" буйним цвітінням
Деревовидна гортензія і троянди в саду
У лютому садівникам і дачникам варто починати потроху "включатися" в роботу, адже одразу три рослини потребують обов'язкового обрізування. Протягом останнього зимового місяця вам варто подбати про свої квіти, щоб вони точно порадували вас буйним цвітінням надалі.
Про це розповідає РБК-Україна (проект Styler) із посиланням на Daily Express, інформує UAINFO.org.
Гортензія
Великолиста гортензія
Цей листяний кущ, який цвіте влітку, можна і потрібно обрізати в лютому. Якщо ж ви не встигнете, подбайте про рослину у березні. Найголовніше, не зрізайте здорові бруньки.
Обрізка гортензій залежить від того, до якого виду належить ваш саджанець. Але сам процес обрізки дуже простий.
Пагони волотистої гортензії навесні підрізають на 1/3 висоти, цвітіння йде на молодих пагонах.
Деревоподібну гортензію обрізають рано навесні, вона прокидається першою, раніше інших. На кожному пагоні залишають не менш 3-5 бруньок від землі. Суцвіття з'являються на торішніх гілках.
Гортензію великолисту тільки злегка омолоджують, видаляють пагони, які ростуть усередину куща.
Врахуйте, що обрізку кущів гортензії починають проводити у саджанців, які досягли 3-4-річного віку. Регулярно видаляйте відцвілі суцвіття.
Буддлея Давида
Фото: pinterest.com
Ця рослина тішить око своїм яскравим та ароматним цвітінням. І для того, щоб "допомогти" йому ще краще цвісти, обов'язково займіться обрізкою у лютому.
Найголовніше - проводьте цю "процедуру" вже після того, як закінчаться морози. Зрізайте старі гілки та слабкі пагони з мертвими наростами. Крім цього, простежте за тим, щоб кущ був не "забитий" великою кількістю бруньок - залишайте тільки найсильніші і найбільші.
Троянди
Звісно ж, у лютому варто обрізати ще й троянду. Це допоможе квітці звільнитися від зайвих гілок, гнилих та зайвих пагонів. Іноді садівники навмисно залишають на трояндах багато паростків, але це не призводить до збільшення кількості квіток, а лише перевантажує кущ.
Тому сміливо зрізайте зайве і не забудьте позбавитися всіх хворих гілок. А бічні пагони можна вкоротити на дві третини від їхньої довжини.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки