"Шахеди" вже не ті: офіцер ЗСУ заявив про новий передавач у російських дронах
Російська терористична армія вкотре змінила тактику застосування ударних дронів-камікадзе типу Shahed. Зокрема, ворог тепер уважніше продумує маршрути польоту БПЛА.
На війні в Україні "Шахеди" вже не ті, що були раніше: тепер згадані дрони мають живучий автономний передавач. Про це повідомив лейтенант ЗСУ, інформує UAINFO.org.
За словами військового з позивним "Алекс", ще восени захисники України у збитих дронах такого оновлення не бачили
"Шахеди вже не ті, що були раніше. Вони стали набагато краще і тактика їх застосування змінилась", - підкреслив він.
Детальніше про це "Алексу" розповіли хлопці однієї з мобільних груп. За їх словами, нові дрони розумніше програмують маршрути. Якщо по одному влучаєш, то наступний змінює траєкторію на 5-10 км.
"Тобто не летить по тому ж (напрямку - ред.). Крім того, в "Шахедів" є новий передавач з автономним живленням", - кажуть там.
Читайте також: У Повітряних силах пояснили, чому вночі ППО не вдалось знищити усі шахеди
Своєю чергою про те, що російська терористична армія змінила тактику застосування ударних дронів-камікадзе типу Shahed, повідомив і експерт у галузі радіотехнологій Сергій Бескрестнов ("Флеш").
Зокрема, ворог тепер уважніше продумує маршрути польоту БПЛА. Такий підхід дозволяє загарбникам обходити потенційні точки розташування мобільних вогневих груп. За його словами, саме із цим пов'язане зменшення кількості збитих "Шахедів".
Експерт заявив, що росіяни понад рік застосовували ці дрони абсолютно бездарно. Проте зараз, стверджує Бескрестнов, ворог змінив тактику під час атак.
Читайте також: Чи завжди вмикають повітряну тривогу при зльоті МіГ-31К і чому: відповідь Ігната
"Зараз вони використовують усі можливості цього БПЛА, вибудовуючи складні та продумані маршрути польоту. Вони враховують висоти та коридори, розвідувальні відомості про наше ППО, оминають потенційні точки розташування мобільних груп", – заявив експерт.
Також він додав, що БПЛА будують складні маршрути, уникаючи купчастості у польоті. При цьому ворог намагається частіше атакувати незахищені території, змінюючи курс та висоту польоту дронів.
Крім того, експерт додав, що складні погодні умови перешкоджають роботі мобільних вогневих груп.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки