MENU

Розрекламований Трампом засіб від коронавірусу виявився смертельно небезпечним

906 0

Дослідження, опубліковане в рецензованому журналі Biomedicine & Pharmacotherapy, засвідчило, що приймання гідроксихлорохіну, який пропагує Дональд Трамп як ліки від Covid, пов’язане зі збільшенням смертності від вірусу на 11%.

Автори дослідження проаналізували дані про понад 17 000 пацієнтів із шести країн і виявили, що використання гідроксихлорохіну збільшує смертність від Covid-19, інформує UAINFO.org з посиланням на NV.ua

Лікарі, які призначали гідроксихлорохін для лікування Covid-19 на початку пандемії, робили це без доказів його ефективності, що підкреслює небезпеку використання препаратів без належних досліджень.

Незважаючи на те, що гідроксихлорохін підносився Дональдом Трампом як ефективні ліки, вчені попереджали про його небажані побічні ефекти, такі як нерегулярне серцебиття.

Регулювальні органи також зазначали, що препарат був схвалений тільки для лікування інших захворювань, і не рекомендували його використання для лікування Covid-19.

Результати цього та подібних досліджень може допомогти лікарям ухвалювати поінформовані рішення про лікування пацієнтів і запобігати небажаним наслідкам.

Крім того, він акцентує на етичності висловлювань у публічному просторі осіб, які мають певний вплив на аудиторію, але некомпетентні у вузькоспеціалізованих питаннях. Наприклад, той самий Дональд Трамп стверджував, що гідроксихлорохін буквально «повертає з мертвих» і тому він сам приймає препарат для профілактики. Зрештою, політик усе ж таки захворів на коронавірусну хворобу і був госпіталізований. Причому в лікарні його лікували зовсім не протималярійними ліками, а, як і належить, спеціалізованими препаратами. До того ж, терапія ґрунтувалася на антитілах, що було недоступно для більшості хворих на той момент.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

NV.ua


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини