250 0

Жан Беленюк програв колишньому росіянину у чвертьфіналі чемпіонату Європи з боротьбиЖан Беленюк (Фото:United World Wrestling)

У понеділок, 12 лютого, стартував чемпіонат Європи з боротьби, який триває в Румунії.

У першій стадії змагань українець Жан Беленюк здолав румуна Ніка Самуеля Ожога (3:1), інформує UAINFO.org з посиланням на NV.ua

У чвертьфіналі Беленюк зустрівся з росіянином Олександром Комаровим, який з літа минулого року представляє Сербію.

Жан програв супернику — 1:3.

Зазначимо, що Беленюк на чемпіонатах Європи виграв п’ять медалей — три золоті та дві бронзові. Також Жан — олімпійський чемпіон Токіо-2020.