MENU

Інтерв'ю Путіна Карлсону записували двічі, з американським журналістом спілкувався двійник, – аналітик

1126 0

Інтерв'ю Путіна Карлсону записували двічі: з американським журналістом спілкувався двійник, – аналітик

На думку експерта, результат "спілкування" російського диктатора з Карлсоном в Кремлі оцінюють негативно.

Історик, політичний аналітик Валерій Соловей впевнений, що ініціатором інтерв'ю, яке президент РФ Володимир Путін дав американському журналісту Такеру Карлсону, була російська сторона, інформує UAINFO.org з посиланням на УНІАН. 

При цьому Карлсон отримав за це великий гонорар, достатній, щоб "забути про честь, гідність і журналістську етику". "Заплатили, за будь-якими мірками, колосальний гонорар...", - сказав аналітик.

Він також вважає, що інтерв'ю було записано двічі. Як вважає фахівець, інтерв'ю давав двійник Путіна. Першого разу воно було записано в більш вільній манері, властивій Карлсону. Але інтерв'юйований кілька разів "проколовся" - було очевидно, що це - не президент РФ, і це відразу ж зрозумів сам Карлсон. Тоді куратори цього інтерв'ю вирішили, що воно не годиться, оскільки "таємниця Полішинеля" про двійників Путіна відразу ж зганьбить Кремль на весь світ.

"Тому інтерв'ю записали вдруге в більш стриманій і нудній манері", - сказав Соловей.

Читайте також: Кремль розчарований: інтерес до Путіна пройшов навіть у росіян

Він підкреслив, що його припущення підтверджує реакція Карлсона на питання про те, чи впевнений він, що спілкувався не з Путіним. Як зазначає аналітик, маніпулятор відмовився від будь-яких коментарів, тому що знав, що говорив саме з двійником.

"Це - спецоперація Кремля в рамках гібридної війни, але потрібний ефект серед істеблішменту Заходу не був отриманий, наскільки мені відомо", - додав Соловей.

Він пояснив, що ключовою аудиторією цього інтерв'ю Кремль бачив саме істеблішмент, який в результаті не дуже зрозумів, що "йому направили".  Щобільше, висловив різке неприйняття і дав зрозуміти, що аж ніяк не готовий протягнути Москві "руку допомоги". Тому в Кремлі ефект від цього інтерв'ю оцінюють як негативний. І це, незважаючи на велику кількість переглядів.

Читайте також: Після інтерв’ю Карлсону: експрезидент Монголії епічно потролив Путіна історичними картами

За словами аналітика, півгодинна історична лекція, яка зайняла левову частку всього спілкування Карлсона з Путіним, абсолютно незрозуміла для звичайної західної аудиторії. Плюс зіпсував ефект абсолютно неприйнятний "захід" інтерв'юйованого про Другу світову війну, зокрема, про те, що Польща "сама спровокувала" Німеччину на напад в 1939 році.

"З погляду піару так інтерв'ю не можна було вибудовувати. Але у його організаторів не було виходу, а двійник не дуже добре мислить, міг просто завчити. Було зрозуміло, що він завчив історичний екскурс і повинен був його повністю показати, інакше б він збився. Так буває зі старанними, але тупими учнями – вони щось заучують, але якщо зупинити питанням - все, хана... Так було і з Євгеном Васильовичем – це ім'я по батькові двійника Путіна, який старанно, але не завжди вдало грає роль президента", - сказав Соловей.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO 


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини