Історичний успіх: 21-річний українець став чемпіоном світу з плавання

571 0

Владислав Бухов виграв "золото" на дистанції 50 м вільним стилем.

Збірна України завоювала першу медаль на чемпіонаті світу 2024 року з плавання. Владислав Бухов тріумфував на дистанції 50 м вільним стилем, повідомляє UAINFO.org з посиланням на ТСН.

21-річний українець у фінальному запливі показав час 21,44 секунди. У боротьбі за "золото" він лише на 0,01 секунди випередив срібного призера австралійця Камерона Макевоя. "Бронзу" здобув британець Бенджамін Прауд.

Зазначимо, що цей тріумф є історичним. Раніше Україна ніколи не вигравала "золото" чемпіонату світу на дистанції 50 м вільним стилем.

Загалом це восьма в історії України золота медаль на планетарних першостях з плавання та перша від 2007 року, коли Олег Лісогор здобув "золото" 50-метрівки брасом.